Vaše ohlasy


Ivana Hrubá
Dobrý den, Tímto Vás zdravím a chtěla jsem moc poděkovat za vaši elektronickou cigaretu SKY cig.Je opravdu úžasná a skvělá. Darovala jsem ji svému příteli,kdy již on nekouří žádné jiné cigarety než vaši elektronickou. Opravdu velká pochvala pro Vás a Vaši firmu.Doporučuji všem zákazníkům,kteří uvažují o koupi elektronické cigarety,neboť SKYcig je opravdu nejlepší! Žádné dolívání náplní- kvalitní jednorázové kartomizéry, prostě jen vyměnit a hotovo. Bezva příchutě,není k tomu již co dodat,jsem naprosto spokojena. Ještě dnes si objednám další startovací balíček pro sebe.Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a milióny spokojených zákazníků.S pozdravem Ivana Hrubá
Ivana Hrubá
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Ivo! Jak píšeme na těchto stránkách, samozřejmě Vám baterie vyměníme za ty s oranžovýim diodami. Prosím obraťte se na mě po e-mailu, tuto stránku nekontroluji tak často. Trochu mám obavu, kde jste SKYcig zakoupila, to mi také prosím napište, již jsme zaznamenali několik padělků... Jsme výhradním dovozcem SKYcig pro ČR, tedy máme 100% kontrolu nad prodejci, kteří prodávají originál. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Iva Hlatká
Dobrý den,dnes jsem zakoupila v kamenném obchodě skycig a mají modrou diodu, což mě nevyhovuje. bude možno v obchodě vyměnit? Momentálně z této cigarety nejsem nadšena,kouře není tolik, jak deklarujete a chuťově taky nic moc. No uvidíme,čas ukáže.
Iva Hlatká
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Tomáši! Výrobce o tom mluví již minimálně 3 měsíce, tak se doufám brzy dočkáme. Přeji Vám hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Tomáš Galas
Dobrý den, plánujete do budoucna dodávat také beznikotinové náplně?
Tomáš Galas
Karel SKYCIG CZ
Dobrý večer Marku! Děkuji Vám za obsáhlý pozitivní ohlas a držím palce ať se Vám povede se nakonec od klasických cigaret odstřihnout!
Karel SKYCIG CZ
Marek Sedlák
Na internetu se najde spousta textů o tom, jak "naše cigareta je nejlepší... jedině naše cigareta...apod." Samozřejmě jsou to texty, které mají přesvědčit potenciálního zákazníka. Takových textů je všude plno a vychvalují nejrůznější zboží, takže je člověk spíš skeptický, když něco takového čte. Mohu vás ale ujistit, že vše, co je napsané na těchto stránkách, se zakládá na pravdě. Tato cigareta je opravdu velmi dobrá a z těch, které jsem vyzkoušel, nejlepší. Nejsou to tu jen reklamní řeči, ale jedná se o opravdovou kvalitu, co se tohoto sortimentu týče. S touto cigaretou jsem více než spokojen a i když se mi zatím nedaří úplně se odstřihnout od klasických cigaret, věřím, že to zvládnu. Takže díky za dovoz a dodávání, a hlavně za velmi příjemné a vstřícné jednání.
Marek Sedlák
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane! Výrobce uvádí, že po cca 4 měsících začnou Kartomizéry měnit chuť k horšímu. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Jan Dobiáš
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaká doba expirace pro karomizéry. To pro případ, kdybych si chtěl objednat třeba více najednou. Velice děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
Jan Dobiáš
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Romane, děkujeme Vám za obsáhlý příspěvek a za pochvalu! I já Vám přeji mnoho úspěchů a blahopřeji Vám k vítezství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ