Jak funguje exkluzivní elektronická cigareta SKYCIG?

Když potáhnete z Vaší elektronické cigarety SKYCIG, proudění vzduchu natahovaného skrze malé otvory v Baterii je detekováno senzorem, který spustí zahřívací prvek ve Vaporizéru (který je integrován v Kartomizéru). Vaporizér pak nahřívá nikotinový roztok v Kartomizéru (Náplni) SKYCIG, kterou máte v ústech, a ze vzduchu a nikotinového roztoku vytváří dým s obsahem nikotinu. Tento dým pak "kuřák" elektronické cigarety SKYCIG vdechuje a vychutnává si jedinečné příchutě SKYCIG.

Elektronická cigareta SKYCIG se skládá ze tří hlavních částí: Baterie, Vaporizéru a ochucené Náplně. Tyto tři části spojené dohromady pak vytváří dým, který Vás na chvíli nechává na pochybách, zda opravdu kouříte cigaretu bez tabáku, bez dehtu a bez opravdového kouře. SKYCIG má v kartomizéru vaporizér integrovaný a proto máte nový čerstvý vaporizér ke každé náplni!

cig WEB SIZE  _MG_6493 - 2012-

Vaporizér (integrovaný v každém Kartomizéru) je zařízení, které se skládá z mikročipu, který vyhodnocuje intenzitu proudění vzduchu skrz Baterii, dále ze sensoru, který dle informací z mikročipu aktivuje heater (zahřívač), a ten pak nahřívá nikotinový roztok v Kartomizéru a produkuje chutný dým. SKYCIG nemá na baterii tlačítko, které by bylo třeba mačkat, aby bylo docíleno produkce dýmu.

Uhlazené a designově vyvedené tělo elektronické cigarety SKYCIG, ze kterého máte vzhledově i pocitově velmi podobný pocit jako z klasické tabákové cigarety, Vám dodá ještě autentičtější pocit pomocí oranžové LED diody na konci baterie, která se rozsvítí pokaždé, když ze SKYCIG potáhnete.

pcc3

Jak složit Vaši exkluzivní elektronickou cigaretu SKYCIG?

Po vybalení Vaší nové SKYCIG vyndejte veškeré příslušenství z Dárkové / Cestovní krabice a postupujte podle těchto jednoduchých instrukcí:

Nejprve nabijte Nabíjecí krabičku a pak v ní obě baterie. Vyjměte z kartonku Kartomizérů jeden z nich, a jednoduše jej našroubujte na Baterii. Sundejte gumovou krytku na šroubovací straně Kartomizéru, strhněte těsnící samolepku na druhé straně, a můžete začít kouřit.

Jak správně "kouřit" elektronickou cigaretu SKYCIG?

Doporučujeme u nově načatého Kartomizéru nejprve několikrát krátce potáhnout, aby se rozehřál Vaporizér, a následně dlouze a pomalým tahem po dobu 3-5 sekund vdechujte bohatý dým ze SKYCIG. Prudkým a krátkým potahováním ze SKYCIG nedocílíte tak dobrého výsledku!

freedom 

Jak nabíjet Vaši Nabíjecí krabičku a Baterie SKYCIG?

SKYCIG dělá z nabíjení Vaší elektronické cigarety maličkost! přenosná Nabíjecí krabička SKYCIG nabíjí Vaši záložní Baterii vždy, když tu druhou zrovna používáte ke kouření SKYCIG!

Vezměte svoji přenosnou Nabíjecí krabičku SKYCIG, a připojte ji za pomoci kabelu k Vašemu PC (či Macu) konektorem USB, nebo konektor USB zapojte do adaptéru a ten pak do zásuvky. Při zapojení kabelu do USB nebo do zásuvky se rozsvítí červená LED dioda na boku Nabíjecí krabičky). Ve chvíli, kdy je přenosná Nabíjecí krabička plně nabitá, LED dioda zhasne (nejprve chvíli problikává). Krabičku nenabíjejte vždy přes noc, nabití trvá cca 4 hodiny a ponechání v nabíjecím režimu déle může snížit životnost akumulátoru.

Nyní můžete nabíjet své Baterie - zatlačte (ucítíte lehké zacvaknutí baterie do nabíjecího mechanismu) jednu Baterii do druhého otvoru zprava uvnitř Nabíjecí krabičky. Po levé straně Nabíjecí krabičky se rozsvítí modrá LED dioda, která signalizuje, že se Baterie nabíjí. Když je Baterie plně nabitá, LED dioda začne blikat a po nějakém čase zcela zhasne.

Nabíjení přenosné Nabíjecí krabičky trvá cca 4-5 hodin a nabíjení Baterie cca 1 hodinu. Když je Baterie plně nabitá, vydržíte s ní kouřit zhruba 1 hodinu nepřetržitého použití (záleží na Vašich kuřáckých návycích, a jak silný jste kuřák, dle toho, jak často a silně potahujete).


Jak poznáte, že je baterie vybitá? Napřed začne klesat množství potahovaného kouře ze SKYCIG a následně oranžová/modrá LED dioda na konci Baterie několikrát krátce zabliká při úplném vybití. Vybitou Baterii dejte nabíjet do Nabíjecí krabičky SKYCIG a nahraďte ji druhou Baterií, která se mezitím v Nabíjecí krabičce plně nabila.

Jak poznáte, že je zcela vybitá Vaše přenosná Nabíjecí krabička? Jednoduše tak, že po zacvaknutí vybité Baterie do nabíjecího otvoru několikrát krátce zabliká červená LED dioda na boku přenosné Nabíjecí krabičky SKYCIG.

NENABÍJEJTE Nabíjecí krabičku SKYCIG a zároveň Baterii unvitř Nabíjecí krabičky, mohlo by dojít k poškození Baterie! Vždy, když nabíjíte Nabíjecí krabičku, povytáhněte Vaši Baterii z nabíjecí pozice! Vždy nabíjejte pouze PLNĚ vybitou Baterii / Nabíjecí krabičku!

UPOZORNĚNÍ: Před použitím plně nabijte z výroby přednabitou Nabíjecí krabičku a následně i obě Baterie, tím prodloužíte životnost Baterií i akumulátoru v Nabíjecí krabičce. Při rozbalení Startovního balíčku SKYCIG je Přenosná nabíjecí krabička nabita na cca 50%, stejně tak obě Baterie, doporučujeme nejprve celý set zcela nabít před používáním.


Jak vyměnit Kartomizér (Náplň) Vaší exkluzivní elektronické cigarety SKYCIG?

Když začne výrazně klesat množství dýmu produkovaného SKYCIG při potáhnutí (a Baterie je nabitá), popř. začne dým chutnat hůře (pocit připáleného dýmu), je na čase vyměnit Kartomizér (Náplň) SKYCIG. Jeden Kartomizér SKYCIG má kapacitu cca 25 tabákových cigaret, tedy zhruba 250 potáhnutí (ekvivalent jedné tabákové cigarety = cca 10 potáhnutí, záleží opět na tom, jak silný kuřák jste).

Kartomizér jednoduše vyšroubujte z Baterie, zahoďte jej, a našroubujte Kartomizér nový.

 

Elektronická cigareta SKYCIG je alternativa ke kouření klasických tabákových cigaret. Se SKYCIG neohrožujete Vaše plíce jako s tabákovou cigaretou a navíc Vás nečekají nepříjemné vedlejší účinky kouření tabákových cigaret, jako je nepříjemný dech, zakouřené prostředí, páchnoucí šaty, zažloutlé prsty či nutnost vyhledat zapalovač a popelník!

Elektronická cigareta SKYCIG odežene Vaši chuť zapálit si klasickou tabákovou cigaretu, tak neváhejte a zažijte skvělý pocit z kouření SKYCIG ještě dnes!