Proč je SKYCIG (čti "skáj-sig") nejlepší e-cigareta?

  • Vynikající dýmivost a skvělé příchutě exkluzivně vyráběné jen pro SKYCIG (výrobce je nepřeprodává).
  • SKYCIG je vzhledem i rozměry velice podobná tradiční tabákové cigaretě.
  • SKYCIG má baterie se senzorem pohybu vzduchu, nemusíte tedy mačkat žádné spínací tlačítko.
  • SKYCIG nabízí pouze kvalitní přednaplněné Kartomizéry, nemusíte se tedy obtěžovat doléváním roztoku.
  • SKYCIG Vám poskytne stejné uspokojení jako tabáková cigareta, ale bez více než čtyř tisíc škodlivých a rakovinotvorných chemikálií. Se SKYCIG vdechujete pouze dým z nikotinového roztoku s příchutí.
  • Nezávadnost nikotinového roztoku v Kartomizérech SKYCIG je certifikována britskou i českou laboratoří. Při kouření SKYcig se tedy nemusíte obávat pochybného původu a složení jako u v ČR rozšířených čínských e-cigaret.
  • Se SKYCIG Vám nehrozí, že se Vám na cestách či v restauraci vybijí baterie, jelikož součástí Startovacího balíčku SKYcig je i přenosná Nabíjecí krabička SKYCIG se zabudovaným akumulátorem, která Vám stále dobíjí záložní Baterii!
  • Příchutě Kartomizérů jsou vyráběny exkluzivně pro SKYCIG, výrobce je nedodává jiné značce.
  • Se SKYCIG máte vždy k dispozici ten nejlepší zákaznický servis a slušné a přátelské jednání.
  • SKYCIG Vám nabízí skvělou alternativu ke kouření tabákových výrobků a navíc náklady na používání SKYCIG jsou oproti tabákovým cigaretám zhruba poloviční => v přepočtu vychází jedna "krabička" (200 potáhnutí) pouze na 33,- Korun!
Dejte sbohem zašedlým záclonám, zažloutlým zdem, nevyvětratelnému autu, žlutohnědým prstům, zápachu z úst, všudypřítomným kouskům popela, zapáchajícímu oblečení a nepříjemným pohledům z Vašeho okolí!
tom_ingram_and_skycig_49-1024x

SKYCIG je kvalitní britský výrobek.

Nikotinový roztok v Kartomizérech je britské produkce, je vyráběn exkluzivně pro značku SKYCIG, výrobce ho nikomu neprodává, a proto nenajdete podobně chutný dým v jiné e-cigaretě. Většina e-cigaret na českém trhu pochází z několika málo čínských továren, prodejci si na ně pouze nechávají natisknout své značky / logo.

Nikotinový roztok (e-liquid) v Kartomizérech SKYCIG je certifikován britskou laboratoří, má atest SGS a RoHS, česká certifikace zdravotní nazávadnosti (laboratorní rozbor VŠCHT) JE ZDE. SKYCIG Corp. UK vyrábí pouze kvalitní přednaplněné Kartomizéry a kvalitu složení e-liquidu testuje u každé várky (pro zobrazení složení stávající várky KLIKNI ZDE). Dolévání Kartomizérů laciným a často nekvalitním a zdravotně netestovaným e-liquidem rozhodně nepatří do firemní strategie SKYcig.

Se SKYCIG nemusíte dokupovat Vaporizér (Atomizér) ani jej čistit (jako u většiny e-cigaret na trhu, e-Go, Joye atd.) jehož produkce s časem slábne než jej vyměníte za nový (což samozřejmě není levné). Se SKYCIG máte s každým novým kartomizérem plnou sílu dýmu, jelikož v každém kartomizéru SKYCIG je kvalitní jednorázový Vaporizér.

SKYCIG nebude Vaše chuťové pohárky trápit setrvačností příchutě - u třídílných e-cigaret (Vaporizér a náplň jsou zvlášť) dochází k tomu, že po nasazení nové náplně s jinou příchutí budete nějaký čas cítit příchuť předchozí, jelikož její zbytek ulpěl na Vaporizéru. Kartomizéry SKYCIG můžete střídat dle libosti.

Zaměření SKYCIG Corp. na kvalitu, exkluzivní design a maximální pohodlí při užívání kontrastuje s lacinými čínskými dolévacími e-cigaretami, jejichž uživatelé s sebou musí nosit kapátko/stříkačku a lahev s e-liquidem. Se SKYCIG máte vše potřebné po ruce v kompaktní designové Nabíjecí krabičce. Se SKYCIG se také vyhnete velmi nepříjemnému aspektu dolévacích e-cigaret - úniky nikotinového roztoku z Kartomizéru do úst. 

Většina e-cigaret na trhu má tlačítko, kterým se aktivuje. Baterie SKYCIG však reaguje na sílu potáhnutí, a dle intenzity potáhnutí aktivuje Vaporizér, který pak v Kartomizéru produkuje požadované množství dýmu. U elektronické cigarety SKYCIG tedy nemusíte mačkat tlačítko, abyste spustili produkci dýmu.

I důkladné testování kvality však nezaručí 100% funkčnost všech testovaných komponent. SKYCIG Vám však zaručuje bleskové vyřízení případných reklamací bez dlouhého přezkušování reklamované součástky a rozporování Vašich tvrzení. Od nás neuslyšíte řeči o 30-ti denní lhůtě na vyřízení reklamace a už vůbec se nedočkáte zpochyňování Vašeho nároku na reklamaci, jako je tomu v Čechách často zvykem.

 

start2_1

Nedokážete se stále rozhodnout? Máme pro Vás následující radu:

1) pokud chcete e-cigaretu vzhledem podobnou tabákové cigaretě, špičkovou kvalitu a jistotu zdravotní nezávadnosti, SKYCIG je Vaše jasná volba. Pokud i tak váháte, zkuste nejprve levnější variantu SKYCIG start!!

2) Pokud Vám nevadí e-cigareta rozměry podobná kapesní svítilně, nevadí Vám mačkat tlačítko, když si chcete potáhnout a nezajímá Vás původ e-liquidu a jeho zdravotní nezávadnost, zakupte si na vyzkoušení některý z modelů 510 či e-Go přímo od Číňanů na webech joyetech.com či joyelife.com. Sample Startovacích balíčků Vám pošlou za ceny kolem 20 USD (v ČR je prodejní cena 3-4x vyšší).

Když zjistíte, že nejste spokojeni, ale e-kouření Vám vyhovuje a chcete něco lepšího, budeme rádi, když se k nám vrátíte!

 

Kapacita baterie SKYCIG

Baterie SKYCIG Freedom vydrží zhruba hodinu a půl nepřetržitého kouření. Příznivci dolévacích tzv. maxi e-cigaret nešetří kritikou u výdrže baterie SKYCIG. Vše je však o preferencích e-kuřáka, všeobecně lze říci, že čím větší e-cigareta, tím větší baterie a tím vyšší je její kapacita. Někdo chce obří baterii, která mu vydrží celý den, a nevadí mu těžkotonážní provedení e-cigarety a nošení hromady příslušenství, někdo preferuje elegantní vzhled, designové zpracování, podobnost tabákové cigaretě a kompaktní provedení Nabíjecí krabičky SKYCIG, do které uložíte vše potřebné, a.

Všeobecně lze říci, že čím větší e-cigareta, tím méně vypadá jako cigareta - např. velice rozšířený typ e-Go či LEO, který do ČR dováží pod různými názvy desítky prodejců, nemá vzhledem s cigaretou nic společného. SKYCIG je přesně stejně velká jako běžná tabáková cigareta, také tak i vypadá, a patří mezi nejlehčí na trhu. Velikost Baterie SKYCIG a její kapacita je však zečtyřnásobena přítomností Nabíjecí krabičky ve Startovacím balíčku SKYCIG (v ceně).

tom_ingram_and_skycig_35-1024x