Vaše ohlasy


Rostislav Rumun

Zdravim, mám jednu pochvalu, jednu kritiku a jeden dotaz :) chci pochválit chuť a kouř, to je super a nahradilo mi to většinu kouření. Měl jsem ale dvakrát problém koupit v elektroworldu náplně - čestlice. Prý jim dodáváte pomalu (mi řekli). A také se chci zeptat na nabíjení - když nabíjím krabičku i baterii tak červená dioda nechce zhasnout, je to chyba? Díky a ahoj. RR

Rostislav Rumun
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Pavle,

držím Vám palce ať vydržíte! Beznikotinové náplně má výrobce v plánu již delší dobu, ale zatím skutek utek... Osobně doufám, že to během letoška bude, jelikož poptávka je celkem značná.

Přeji pěkný víkend!

Karel SKYCIG CZ
Pavel Malý

Dobrý den, jednak Vám tedy musím říct že to je fakt že ty rána bez bolesti hlavy jsou skvělá změna :)

E-kouřím skycig už skorko tři měsíce a snížil jsem spotřebu cigaret z 30 na 3-5!! Díky! Ještě by mě zajímalo, zda nebudete nabízet beznikotinové náplně, nejprve jsem měl 18mg a nyní již kouřím 12mg tak si říkám zda bych to nedotáhl až na nulu?

Pavel Malý
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Miroslave, se SKYCIG po ránu žádná bolest hlavy nehrozí! Přeji Vám pevnou vůli, kterou u piva budete jistě potřebovat, a držím palce :)

Karel SKYCIG CZ
Miroslav Ježek

Jsem kuřák "jen u piva" a pak jsem schopen za večer vykouřit i 2 krabičky cigaret, rána jsou pak děsivá, bolest hlavy a s prominutím "chrchle". Tak jsem si koupil SKYCIG. Zatím dobrý, uvidím jestli splní i mé očekávání u piva. 

Miroslav Ježek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Aleši, blahopřeji Vám k vítězství nad tabákem!

Co se týče toho negativa, tak ono to tak není - stačí baterii vyšroubovat, a můžete ji nechat v Nabíjecí krabičce v otvoru, kde se nabíjela (našroubovaná).

Modré baterie by nám měly dorazit asi za měsíc.

Přeji Vám pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Aleš Květenský

Dobrý den,

takže pro začátek bych chtěl tvůrcům a distributorům poděkovat za věru špičkový výrobek. Prozatím se mi díky SkyCig podařilo, bez větší námahy, přestat vyhledávat tabák, za což jsem vám opravdu vděčný.�

Po cca týdenním používání jsem našel minimum uživatelských negativ, která jsou ke všemu vesměs nepodstatná. To zásadnější bych rád zmínil - Pokud nechceme jednu z obou nabitých baterií nechat našroubovanou v krabičce (což je logicky nerozumné - pro životnost baterie i pro výdrž nabití krabičky), v krabičce není slot pro umístění. Tzn. jednu cigaretu musíme nosit po kapsách.

Závěrem bych se rád zeptal, zda k vám k odběru dorazí baterie s modrou diodou (popř. i jinou barvou)?

Aleš Květenský
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Petře! Redesignovaná verze (Freedom Kit) bude k dispozici zhruba od začátku dubna, ještě stále probíhají v této věci vyjednávání s výrobcem. Přeji Vám pěkný víkend!

edit 25.2.2012: Freedom Kit bude k dispozici až od června 2013.

Karel SKYCIG CZ
Petr  Slabý
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, kdy bude v ČR k dostání inovovaná verze Skycig freedom s novým designem? viz zde: http://www.skycig.co.uk/kits/freedom Děkuji a přeji pěkný den
Petr Slabý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jano, blahopřeji Vám k překonání prvních týdnů bez cigaret! Níže se diskutoval problém, že v některých prodejnách Electro World nebyli dostatečně zásobeni, to by ale nyní mělo být už v pořádku. V OC v Butovicích by měli mít na prodejně kompletní sortiment SKYCIG. Přeji hezký večer!
Karel SKYCIG CZ