Vaše ohlasy


Jiří Voříšek

Čau, tak já se taky pochlubím, už skoro 4 měsíce nekouřím cíga díky Skycig.

Taky zdravím Andreu, už se mi taky jednou stalo, že jsem si koupil kartonek, kde byla jedna náplň lehce vyteklá -kapička na igelitu uvnitř, a pan Karel mi s dalším balíčkem poslal dvě jako náhradu, chce to asertivitu ;)

Btw. ve Zličíně jste vyprodaní...

 

Jiří Voříšek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Andreo,

blahopřeji Vám k tomu, že jste díky SKYCIG přestala kouřit, a děkuji za zpětnou vazbu k našemu velkoobchodnímu partnerovi.

Již jsme podobný ohlas obdrželi několikrát v minulosti, vždy ze stejných míst, a to tam, kde kurýr evidentně špatně zachází se zásilkami (vytečení náplní je způsobeno mechanickým narušením boku náplně a to i přes zabalení do bublinkového obalu).

Chápu, že v naší republice je zvykem si v podobných situacích postěžovat a nechat to být, u nás to tak ale nedělejte, my řešíme reklamace do druhého dne. Až si u nás budete příště objednávat náplně, napište mi o tom rozbitém kartonku, samozřejmě Vám ho nahradíme (nemusíte jej posílat). Měla jste tak učinit rovnou a my bychom Vás toho zklamání rádi ušetřili ;)

Karel SKYCIG CZ
Andrea a Miroslav Petrášovi

Dobrý den,mám dobrou a bohužel špatnou zprávu.Ta dobrá je,že už rok nekouřím běžné cigarety a to díky skycig.Spokojenost maximální a to se vším všudy.Počínaje přístupem p.Karla do chutě,dýmu,balení a všeho co k tomu patří.Ovšem už 2x se mi bohužel stala nešťastná událost -v průběhu cca 4 měsíců byly zakoupeny  v prodejnách Elektroworld Zličín 2 balení náplně 6mg tabák a doma (Trutnov) jsem zjistila,že balení je zajedno "vylité" a chuť s dýmem v jedné náplni vydržela 2 DNY :( Z jednoho balíčku byla jedna náplň v pořádku a z druhého 2 kusy.Podotýkám že kuřák jsem již sváteční a jedna náplň mi sloužila i 14 dnů.Náplně nejsou pro mne tak uplně zanedbatelnou částkou a tudíž je to velké zklamání a bohužel nespokojenost. :( A.Kopecká

Andrea a Miroslav Petrášovi
Karel SKYCIG CZ

Dorbý den Leo,

děkujeme za ohlas a blahopřeji Vám! FANklub zatím nemáme, můžete sledovat náš facebook. Vím, že někteří naši zákazníci si chtěli o svém vítězství nad cigaretami pokecat na těch dvou třech diskusních fórech co na českém webu jsou, byli ale nařčeni ze spamování, na těchto fórech si povídají lidé používající velké dolévací e-cigarety a nechápou, že někdo používá něco ve velikosti běžné tabákové cigarety jako je SKYCIG a upřednostňuje elegantní vzhled, bezpečnost náplní a jednoduchost použití před půlkilovou baterií, která vydrží týden... Již jsem se bavil s dovozci podobných malých e-cigaret, že bychom založili nějaké diskusní forum pro uživatele SKYCIG a velikostí podobných e-cigaret, zatím ale skutek utek - brzy s tím něco udělám!

Karel SKYCIG CZ
Lea Motlová

Podělím se s vámi o svou zkušenost: Koupila jsem si SKYCIG na začátku března 2013 a musím se za to sama sebe pochválit. Cigarety mi totiž nikdy vlastně moc  nechutnaly, kouřila jsem spíš z blbosti a krabička mi vydržela tak na tři dny. Zato teď si to fakt vychutnávám (vanilková, lalalá). Taky se mi líbí, že nepotřebuju zapalovač, nemusím vysypávat popelník, doma to nesmrdí, nekuřáci v mé blízkosti neprotestují. A taky si užívám to, že si "zapálím" i tam, kde je zákaz kouření (no, v tramvaji jsem si ještě netroufla, ale v kině už jo). Krabičku dobíjím tak jednou týdně,  cigaretu asi jednou denně - nebo tak nějak. Nejsem ale vášnivý kuřák - za 11 týdnů jsem spotřebovala 10 náplní, tedy jako bych každý den vykouřila asi 4 opravdové cigarety. Už jen při  tomhle pomyšlení se mi dělá špatně! Kdyby pan Janda založil nějaký FANklub kuřáků SKYCIG, hlásím se předem!  LEA MOTLOVÁ, Praha

Lea Motlová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Aleno,

jsme rádi, že jste již tak dlouho se SKYCIG spokojená!

Baterie, jak uvádíme v popisu produktu, mají životnost 300 nabíjecích cyklů. To je v praxi cca 2-5 měsíců životnosti, podle častosti použití (já kouřím hodně a baterie mi vydrží tak asi čtvrt roku). Jako každé jiné baterie postupně kapacitu ztrácejí (stejně jako baterie v mobilu atp). Kartomizér potřebuje určitou porci "šťávy", aby se aktivoval atomizér uvnitř a začal produkovat dým. Jako naší dlouholeté zákaznici Vám ale nabídnu výraznou slevu na dokoupení nových baterií, ozvěte se mi přes email!

Jinak samozřejmě v případě nižší, než výrobcem deklarované životnosti, baterie obratem nahrazujeme novým kusem.

Díky za pochvalu, přeji pěkný večer a těším se na Váš email!

Karel SKYCIG CZ
Alena Lišková

Přeji dobrý den,

už takřka rok používán skycig a jsem velice spokojená. Klasická cigareta mě už neoslovuje. Mám však jeden problém. Zakoupila jsem dva startovací balíčky a jednu baterii navíc. Tedy z pěti baterií mi po několika měsících dvě nefungují. Přes plné nabití nereagují na našroubovaný katomizér. Ani na nový  použitý poprve ani na již rozkouřený. Vztahuje se na takový problém záruka? Jinak nelze než váš produkt CHVÁLIT !

 Alena

Alena Lišková
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Evo, nabídka příchutí je u SKYCIG víceméně stabilní. Výrobce sází na jedinečnost chutí a rozsáhlé testování mezi lidmi před jejich zařazením do prodeje. Pokud jste zvyklá na příchuť kávy, bude Vám jistě vyhovovat příchuť Tabák Crown, která má kávový dozvuk. Také díky a pá :)

Karel SKYCIG CZ
Eva Vokounová

Dobrý den, prosím o sdělení, kdy bude rozšířena nabídka příchutí. Zatím jsem kouřila "čínské dreky", ale už mi došla trpělivost, neboť po 14. dnech je baterka k nenabití a při snaze provedení šluku lezou oči z důlků. Ale zvykla jsem si na příchuť kávy, tak doufám, že se dočkám. Dneska jsem si Vaši cigaretu objednala, tak doufám, že bude fungovat. Díky a pá. Já.

Eva Vokounová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Rostislave, díky za pochvalu, kritiku i dotaz. Ta kritika nedostatku zboží v Electroworldu je bohužel opodstatněná, za to se omlouvám a nabízím 100,-Kč slevu na Tvůj další nákup jako kompenzaci za zbytečnou cestu do Čestlic. Problém tkví ve změně legislativy, kdy byl nikotin zařazen mezi nebezpečné látky a prodejci si musí zařídit povolení, což chvilku trvá. Nevím proč lhali o důvodu, jejich objednávky expedujeme, jako všechny ostatní, do druhého dne, proč nepřiznali tento pravý důvod... Každopádně od příštího týdne je již zas SKYCIG k dostání i na pultech Electro World.

Co se týče dotazu, tak chyba je v Tvé manipulaci - nesmí se nabíjet baterie když zároveň nabijíš Nabijecí krabičku, mohlo by dojít k poničení baterie! (uvádíme to v návodu i zde na webu). Doufám že Tvé baterie přežily a přeji pěkné dopoledne!

 

Karel SKYCIG CZ