Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jirko,

máš pravdu, výrobce v tomto údaji přehání. Proto jsme tam na český obal dali "až dvě krabičky cigaret". Stejně tak výrobce uvádí výdrž kartomizérů 300 potáhnutí, my ale uvádíme na webu 250, což odpovídá realitě. Sice pak vypadáme dražší než konkurenční výrobci, protože ti přehání také, ale na webech to již nepřiznají... Navíc ty E-kusovky nemají tak konzistantní kvalitu, některé várky vydrží 350-400, některé 300-350... U náplní (kartomizérů) je výdrž konzistentní a dobrá.

Měj se, Nabíjecí krabičku SKYCIG snad na letištích nezařadí mezi nože, pilníky a tekutiny :)

Karel SKYCIG CZ
JirkaJavorský

Ahoj, já kupuju kusovky často na cesty a je to tak, že průměrná výrdž je opravdu 350 potáhnutí a když člověk kouří neustále bez odpočinutí tak spíš 300. Těch 400 se mi ještě nikdy nepovedlo. Je to ale supr do letadla, už mi dvakrát nechtěli pustit na letišti nabíjecí krabičku a připadal jsem si jako terorista :))

JirkaJavorský
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Lukáši,

jak to popisujete, asi jste dostal vadnou E-kusovku. Ani ji neposílejte zpátky k reklamaci, dáme Vám novou. Omlouvám se za komplikaci, nic není 100%-ní, bohužel ani SKYCIG.

Startovací balíček jsme Vám již odeslali, psali jsme si emailem o náhradní adrese. Kvalitativně je e-cigareta od SKYCIG mnohem výše než E-Kusovka, což logicky vyplývá í z ceny - jestli jste tedy byl nadšen z E-Kusovky, ze Startovacího balíčku budete mít opradvu radost :)

Toptrans rozhodně 100% není, je ale určitě o 100% lepší než Pošta. Číslo bytu i telefon byl v objednávce zadán - bez telefonu Vám Toptransí dispečer ani nechce vzít objednávku zásilky... Pokud by se to stalo opakovaně, prosím neváhejte mi zavolat a já je na dispečinku trochu sprdnu, kurýr má povinnost se Vám ozvat, když k Vám jede.

Obě slevy jsme Vám samozřejmě započítali, takže díky kombinaci slev, které jste objevil, máte defakto dva nejlevnější Startovací balíčky v republice ;)

Pokud budete mít další dotazy, prosím napište mi na email (nebo po telefonu), tam mě zastihnete každý den. 

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hosnedl

Dneska mi dorazila E-kusovka. Dřív jsem kouřil několik let tabákové cigarety jako Marlboro, Camel, Lucky Strike nebo Benson & Hedges, potom několik měsíců e-cigaretu E-Go C s e-liquidy Dekang, buď 18 nebo 24 mg. Od té doby jsem si pak klasickou cigaretu dal jenom asi dvakrát, byl jsem nadšený, ale teď už mi všechny neduhy dolévacích e-cigaret, které Skycig tak názorně popisuje a vyvaruje se jich, začaly vadit natolik, že už jsem to dál snášet nechtěl. :-)
Z designu E-Kusovky jsem nadšený, tabák Crown chutná taky úchvatně, akorát jsem cigaretu dostal v jednu hodinu a teď už vůbec netahá... Při vší úctě si rozhodně nemyslím, že by tohle bylo 350 až 400 potáhnutí. A to jsem nekouřil nijak extra intenzivně - byl jsem mezitím ještě ve městě a pak vzal kamaráda domů na návštěvu, takže jsem mohl potáhnout průměrně tak 20x za hodinu, tj. teď bych měl být nanejvýš na 100 potáhnutích. Nejdřív jsem si myslel, že se baterie jenom přehřívala, ale když to teď, asi hodinu od prvního vynechání, zkouším už poněkolikáté znovu, neděje se pořád nic. Jsem nevidomý, takže jestli svítí dioda si bohužel neověřím. :-D Navíc se mi zdála cigareta opravdu hodně slaboučká vve srovnání jak s tabákovými cigaretami, tak s e-liquidy od Dekangu. nevíte tedy někdo, jestli se tohle u e-kusovek stává častěji? Už asi půl hodiny poté, co jsem kusovku vybalil, jsem byl pevně rozhodnutý pořídit si startovací balíček pro sebe a dokonce i menší set Skycig start pro přítelkyni, kterou už čínská e-cigareta zaujala a Skycig nadchla, dokonce jsem se s cigaretou už vyfotil s tím, že to použiju na Facebookovou akci, dokud byl kamarád ještě u mě, ale teď už se do toho tolik nehrnu...
Pokud do toho tedy nakonec půjdu, chtěl bych se ještě zeptat, jestli se už ve Skycig balíčcích standardně dodávají nové baterie freedom nebo ještě starý typ, popř. jestli se dají freedom dokoupit samostatně. V popisu skycig setů ani jednotlivých baterií jsem nic o Freedom neviděl. Zároveň jsem na oficiálních stránkách výrobce narazil na zmínku o nových nabíjecích krabičkách Freedom, pokud se nepletu, takže jak je to s nimi u nás?
Ještě bych měl jednu připomínku: Málem jsem se minul s kurírem. Když jsem mu nakonec zavolal, zjistil jsem, že na mě neměl telefon a samozřejmě nevěděl ani, na který zvonek má zvonit (máme na zvoncích jjméno majitele bytu), takže odjel. Naštěstí byl ještě ve stejné čtvrti, když jsem mu volal. Očekával bych, že TopTransu předáváte tuto informaci při zadávání zakázky přímo z objednávkového formuláře. Pokud tomu tedy standardně tak není, existuje nějaký způsob, jak telefon sdělit dopravci ještě předtím, než by měla být zásilka doručena?
Předem mnohokrát děkuji za jakoukoli odpověď.

 

Lukáš Hosnedl
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jarmilo, skořice se zatím dělá jen v síe 12mg, výrobce už dlouho slibuje i 6mg a 18mg, nicméně zatím skutek utek...

 

Ahoj Jarko, je to tak, nabíjení trvá stejně dlouho.

Karel SKYCIG CZ
Jarmila Křečková

Ahoj, budete vyrábět skořicové náplně ve verzi light?

Ahoj Jarko, v té USB nabíječce to trvá stejně dlouho je to stejné, mám to v kanclu.

Jarmila Křečková
Jarka Furstová

Ahojte nemáte někdo pro srovnání USB nabíječku, trvá nabíjení s ní dýl než v nabíjecí krabišce? dík

Jarka Furstová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj, to jsem rád, jinak ta fotka by měla být se SKYCIG, ale to neva :)

Napiš do poznámky v příští objednávce "sleva web" a ty dvě stovky Ti odečteme! 

Karel SKYCIG CZ
naninka vítová

ahoj, vaše ecigaretka mi moc chutná, a dala jsem si do registrace fotku tak dostanu tu slevu že ano? :)

naninka vítová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jiří, rád slyším o Tvém úspěchu a blahopřeji!

A díky za info o Zličíně, obratem to pořešíme.

Karel SKYCIG CZ