Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Ahoj Luno, tak držím palce!

...a Vánoční slevy budou již brzy, sleduj náš web!

Karel SKYCIG CZ
luna

Ahoj já už se skycig držím bez cigaret 14 týdnů a mám z toho velikou radost! Budou nějaké vánoční slevy? :-)

luna
Karel SKYCIG CZ

Ano, to řešíme stále dokola, stále stejné prodejny. Nicméně když neobjednají, nemáme titul k poslání zboží. A připomínáme se na základě připomínek, jako ja ta Vaše... Přeji pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová

Děkuji za rychlou odpověď :-). Jenom mě jako druhý problém v karlovarském EW trápí jeho příšerná zásobovanost :-(. Respektive častost doplňování nového zboží.

Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Dano!

Díky za zpětnou vazbu na EW, některé prodejny nám dělají problémy, ale problémy častou souvisí i s kurýrem, který je zaváží - když se se zásilkami hází, mohou se kartomizéry poškodit a vytéci. Těžko ale v této fázi obvinit kurýra, když to mohl poničit i skladník... Rozhodně je dobré kartonky kontrolovat před zaplacením! Ale i v případě, že jste zakoupila něco závadného v EW, napište mi to do poznámky v objednávce, a my Vám dáme kartoizéry zdarma navíc (beztak Vám jako dlouhodobému zákazníkovi přibalujeme bonusy k objednávkám).

Gratuluji k výročí a děkuji za celý tým SKYCIG!

Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová

Ale jinak - 1.11.2013 jsem oslavila roční výročí se SKYCIG :-). A jsem spokojená.

Dana Čeganová
Dana Čeganová

Dobrý večer,

vím, že máte dovolenou, přesto musím právě teď napsat svou zkušenost. Karlovarský EW a zkušenosti s náplněmi SKYCIG.... Hrůza.... Před dvěma týdny výběr ze čtyř druhů, od každého druhu max. 3 krabičky. Přála jsem si vanilku (2 krabičky). Protože už mám své špatné zkušenosti, nechala jsem si krabičku otevřít. A samozřejmě - náplně byly vyteklé. Nezbylo tedy nic jiného než si vzít poslední krabičku s vanilkou a jít. Před týdnem - výběr ze tří druhů - max. dvě krabičky - vanilka pouze jedna krabička. Samozřejmě právě ta krabička s vyteklými náplněmi. Chtěla jsem tedy skořici. No a co myslíte - náplně byly opět vyteklé. Takže jsem měla opět smůlu. Slečny s úsměvem vrátily krabičky s vyteklými náplněmi na původní místo, aby si je koupil někdo jiný, kdo si náplně nebude kontrolovat. Upozorňuji, že to nebyly mé ojedinělé zkušenosti s tímto EW! A to nemluvím o náplních, které jsou občas úplně prázdné. Omlouvám se za tolik vět, ale jsem fakt naštvaná.

Zdravím.

Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ

Zdravím Vás oba dva, pánové, díky za zpětnou vazbu!

Už jsem to tu někde psal, ty E-kusovky nemají konzistentní kvalitu, namísto výrobce udávaných "až 400 potáhnutí" se reál u současné várky pohybuje mezi 300-350 potáhnutí. Proto máme dlouhodobější akci a dáváme dvě E-kusovky za cenu jedné, takže kupující rozhodně netratí! Prostě jednáme fér a nikoho nelakujem!

Lukáši, mám pocit, že ten mentol mohl bonusový kartonek, který ke Startovacímu balíčku přidáváme navíc, píšeme to rukou na fakturu. Bohužel jsem nebyl u balení zásilek, ale takové byly mé instrukce v době Vašeho nákupu (kartonek extra). V degustačním balíčku je 5 různých příchutí - dokonce jsem v reakci na Váš ohlas 3 rozbalil a ochutnal, abych se přesvědčil, výrobce tam nedal omylem je mentol... Rozhodně ale počítejte s tím, že s e-cigaretou je veiice lehké se v kouření "rozjet" - člověk to netípá, SKYCIG díky své váze může mít člověk v koutku úst, a když mu to chutná, kouří ze začátku mnohem více, než když kouřil tabák, znám to z vlastní zkušenosti :)

Jestli máte nějaké dotazy, jsem Vám k dispozici na emailu 24/7!

Karel SKYCIG CZ
Míla Maksa

Hele ty degustační kartonky jsem přestal taky kupovat, vydrží míň asi o čtvrtku nebo i o trochu ví, ale oni to tu píšou. Jinak drahý to tu je to jo já si kupuju skycig když jsem na cestách nebo v restauuraci kvůli výdrži krabičky respktyve vzhledu - nechci mít v luxusnim prostředí v ruce eGo to by se člověk propadl žejo :) Jinak jsem to ze začátku počítal a vycházel mi to na to co říkaj, občas ta kusovka vydrží míň, coš už tu přiznali někde níž. Mam nejradši skořici, takovou nikde jinde nemaj. zdar a sílu!

 

Míla Maksa
Lukáš Hosnedl

Tak já nevím. Výdrž baterky i nabíjecí krabičky by mi nevadila, od toho je kombinace krabičky, USB nabíječky a více baterií poruce, ale ty kartomizéry... Buď jsem se od doby, co jsem přešel na e-cigarety, díky poměru cena/množství u čínských náplní dostal na ekvivalent víc než jedné krabičky vykouřené za den, a to jsem předtím kouřil max. 10 klasických cigaret denně, nebo ty kartomizéry vzhledem k ceně a zveřejněným tvrzením vážně moc dlouho nevydrží. dostal jsem minulé pondělí degustační karton (ovšem všech 5 kartonků bylo příchuti mentol) a ještě navíc balíček skořice, tzn. dohromady 10 kartonků, a dneska už nemám nic. Máte někdo podobnou zkušenost nebo jsem zatím sám, případně se ze mě vážně stal tak zoufale náruživý kuřák proti dřívějšku? :-) Každopádně budu chtít zkusit ještě aspoň příchutě cherry a vanilla, nejspíš rovnou 18 mg, ve stejné síle i mentol a tabák Crown, a buď to bude lepší nebo se snad nakonec vrátím k cigaretě E-Go C a liquidům od Dekangu, i když manipulace se Skycig je samozřejmě výrazně pohodlnější a příchutě jsou taky kvalitnější.

 

Lukáš Hosnedl