Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Roberte!

pokud některé z náplní vydrží jakkoliv kratší dobu, prosím obracejte se na mě emialem a domluvíme se, kam Vám pošleme náhradu za ty dva vadné kartomizéry a samozřejmě Vám jako obvykle přibalíme k zásilce někajé bonusové náplně :)  ...co se týče trafiky, kde by Vám vyhovoval nákup SKYCIG, dejte jim náš telefon, případně mi napište do emailu jejich číslo a jistě se s nimi dolmluvím!

Dobrý den Petře!

V tomto případě může dojít k poškození baterie, není to 100% jistota, ale stát se to může. Děkuji Vám za pozitivní ohlas, jsem rád, že Vám SKYCIG vyhovuje! :)

Karel SKYCIG CZ
Petr Hora

Dobrý den, možná už byl můj dotaz zodpovězen, ale přesto se zeptám, neboť se mi nechce pročítat tím množstvím dotazů. :-) V návodu je uvedeno, že se nesmí e-cigareta dobíjet, pokud je dobíjecí krabička připojena k el. síti. Jelikož jsem lajdák, stává se mi, že mám vybitou jak dobíjecí krabičku, tak obě cigarety. Můj dotaz tedy zní, co by se stalo, kdybych současně dobíjel krabičku i cigaretu? Mockrát Vám děkuji za odpověď.

Jinak mé hodnocení SkyCig je VÝBORNÉ !!!

Petr Hora
Robert Franc

Dobrý den,

balení SKYCIG jsem zakoupil v EW HK a zatím jsem spokojen. Při dokupování kartomizérů se mi stalo, že 2 fungovali tak na 10 potáhnutí a pak konec... Je možno řešit nějakou náhradu? Vím, že to půjde složitě....

Balení SKYCIG jsem ukazoval u nás v trafice a cigareta se jim moc líbila. Je možnost rozšířit distribuční síť i do jiných obchodů? Díky za odpověď

 

Robert Franc
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Andreo!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas! Na nadstandartní zákaznický servis se u nás můžete spolehnout vždy!

Karel SKYCIG CZ
Andrea a Miroslav Petrášovi

Chci poděkovat za ochotu (hlavně při reklamaci) a vstřícnému jednání.V minulé objednávce bylo vše naprosto v pořádku + náplně navíc,za což znovu velice děkuji a objednávám si bez obav náplně další.

Přeji hodně spokojených zákazníků i v tomto roce :)

Andrea a Miroslav Petrášovi
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Karle!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas a jsem rád, že takovouto shodou okolností jste přestal kouřit, i když jste to patrně neměl úplně v úmyslu :) Každopádně blahopřeji k úspěchu! ...Až se Váš otec rozhodne pro e-kouření, můžete použít slevový kupon, který je u Startovacího balíčku, a otcovi jej zakoupit se slevou ;)

 

Dobrý den Radku!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas! Co se týče vašich dotazů, nemusíte se obávat nekompatibility. Jelikož s Američany (BLUcig), kteří nedávno koupili fabriku ve Skotsku (SKYCIG), zatím není přiliš progresivní debata o novém ceníku BLU by SKYCIG (to je velmi eufemisticky řečeno :), domluvili jsme se s nimi na tom, že nám ještě vyrobí a prodají ještě jednu velkou várku zboží s původním názvem a brandingem. Až to doprodáme, tak snad již bude u konce ten chaos panující ohledně převzetí firmy a budeme mít nový ceník pro BLU by SKYCIG (to nyní vidíte na britských webových stránkách výrobce). BLU je plně kompatibilní se SKYCIG (baterie, kartomizéry, nabíjecí prvky), a až se s výrobcem domluvíme na cenové politice, přechod na BLU bude hladký, hlavním rozdílem bude - jak to tak vypadá - barva baterií a kartomizérů.

Přeji Vám pěkný den a vše nejlepší do roku 2015!

Karel SKYCIG CZ
Radek Trn

Jsem se SKYCIG naprosto spokojený, od té doby, co jsem zkusil příchutě višně a moka, tak už cigarety nekouřím a 12mg mi bohatě stačí k uspokojení potřeby nikotinu. Určitě bych chtěl pokračovat v používání SKYCIG, ale mne trošku zaráží, že na originálních stránkach SKYCIG teda už vlastně BLUCIG (http://www.blucigs.co.uk) jsem nenašel stejné e-cigarety, které vy tady prodáváte - už mají pouze blucig v černé barvě a předpokládám, že cartomizery nejsou kompatibilní s vašimi SKYCIG freedom..... No a mé otázky jsou:

1. má pro mne význam kupovat si další freedom baterie popř. další kartomizéry?

2. budu muset v budoucnu přejít na nové BLUCIG cigarety?

Děkuji

 

Radek Trn
Karel Moravčík

Zakoupil jsem dva startovací balíčky k Vánocům otci a matce, a nakonec jsem přestal kouřit já, protože táta odmítl odložit cigára :) Takže díky a vše nejlepčí do 2015!

Karel Moravčík
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Lukáši,

dva největší prodejci SKYCIG a BLUcig fúzovali a jak jste viděl na stránkách výrobce SKYCIG, výrobky jsou rebrandovány na BLU by SKYCIG. Výrobky jsou kompatibilní a příchutě zůstanou. Až je budeme mít na skladě, dozvíte se více, zatím je vše ve stavu jednání. Přeji pěkný den bez tabáku!

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hosnedl

Dobrý den,
jestli jsem to ze stránek výrobce správně pochopil, přejmenoval se v posledním roce ze Skycig na Blu, zařadil do své nabídky některé nové produkty (pro kit aneb první clearomizér řady Skycig/Blu, e-liquidy k němu včetně dvou nových příchutí oproti přednaplněným cartomizérům atd) a změnila se hlavně i spousta názvosloví. Např. zajímalo by mě, jestli starter kit a premium kit jsou teď totéž co Skycig Start Freedom (599 kč) a startovací balíček Freedom (1599 kč) momentálně dostupné na Vašich českých stránkách. Nějaké vysvětlení v aktualitách nebo aspoň tady v ohlasech bych velice uvítal a asi bych nebyl sám. :-) Děkuji.

Lukáš Hosnedl