Vaše ohlasy


Marek Gerčak

Zdravim , prosím vás mám vašu e-cigarety asi necelý mesiac, ale vyskytol sa problém s krabičku , ktorá mi zrazu nechce vôbec nabíjať a to isté sa stalo aj kolegovi, skycig sme objednávali spolu a krabičky neutrpeli žiaden pád alebo naraz, môže ísť o nejakú výrobnú chybu pár kusov alebo jak to je s reklamáciou prípadne , čo robiť inak okrem toho problému veľká spokojnosť ...ďakujem za odpoveď 

Marek Gerčak
Karel Vlášek

Zdravím

Jmenuji se Karlos a kouřil jsem v průměru tři krabičky camelek denně.před třemy týdny jsem k narozeninám dostal startovací balíček fredom a z minuty na minutu jsem přešel na skycig.Od té doby jsem si nezapálil ani jednu cigaretu a co víc normální cigára mi začala smrdět.O usporu pěněz mi zase tak moc nešlo i když ted utratím za kouření cca 1200 měsíčně místo cca 9000 tisíc.už po týdnu jsem cítil že je mi o m oc lépe a dokonce jsem vyběhnul schody do pátého patra :-D.Tuto značku mohu jenom doporučit.Přístup super jenom občas nějaká závada s náplněma ale spíš výmečně.A dokonce se díky svojemu super tvaru nikdo pořád neptá jak to že nekouřím cigarety.jedná se o můj první pokus po dvaceti letech silného kouření s tím skončit a zatím super.ani jsem nedoufal v tak super nahrážku.Děkuji skycig a doufám že se vám bude dařit

Karel Vlášek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Ivo,

jedná se o reklamní akci, tedy proděláme na balíčku a budeme doufat, že se spokojení zákazníci vrátí pro náplně (kartomizéry) :)

Přeji pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Iva Marekova

Zda se mi to az podezrele levne e cigarete za 59,- na hyperslevy.No uvidim az prijde a jak dlouho bude fungovat.Akorat nvm co je to katomizer?

Iva Marekova
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Jano,

děkuji Vám za pozitivní zpětnou vazbu a nezapomeňte, až nás budete někomu doporučovat, že může využít slevu z Vašeho kuponu!

Karel SKYCIG CZ
Jana Brejchová

Velice bych vám chtěla poděkovat za jednání při reklamaci. Ještě jsem se s takovým přístupem v Česku nesetkala. Jste naprosto úžasní. Balíček dnes přišel a cigareta se už dobíjí tak jak má. Také vám moc děkuji za další přibalené kartomizéry jako dárek. Určitě vás budu všem doporučovat.

Jana Brejchová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Tomáši,

děkuji Vám za pozitivní recenzi a za pochvalu, které si velmi vážíme. Držím Vám palce ať definitivně zvítězíte nad tabákem!! :)

Karel SKYCIG CZ
Tomáš Dvořák

Dobrý den.

Byl jsem docela silný kuřák a vůbec jsem tomuto výrobku a ani jiným nevěřil... Jsem mile překvapen. Je to vynikající a vůbec nemám chuť na klasickou cigaretu. Tento výrobek jsem si vybral dle testu na internetu a nedám na něj dopustit. Opravdu doporučuji a moc chválím i Českého distributora.

Super!!!

Tomáš Dvořák
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Petře!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas a můžete i do budoucna počítat s naší maximální snahou a vstřícností!

Přeji pěkný prodloužený víkend!

Karel SKYCIG CZ
Petr Livora

Dobrý den,

před necelými 14 dny jsem si koupil sadu a musím říct, že jsem naprosto spokojen. Opravdu je to "skoro" jako kouřit klasickou cigaretu, kterých teď vykouřím daleko méně. Výdrž baterie by mohla být větší, ale je to daň za to, že i velikost je stejná jako klasická cigareta. A díky nabíjecí krabičce je možné dobít kdykoliv.

Musím jen souhlasit se super jednáním a prozákaznickým přístupem;-)

Děkuji!!

 

Petr Livora