Vaše ohlasy


Antonín C.
Zdravím, budu si muset ještě nakupovat nějaké další příslušenství k elektronické cigaretě, když si koupím balíček SKYcig?
Antonín C.
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Jarmilo! Díky za dotaz. ---> SKYcig je jednak z kvalitních materiálů, takže Vám vydrží sloužit velmi dlouho, zatímco levné čínské e-cigarety přestanou fungovat po krátké době. ---> Se SKYcig Vám nebude v jednom kuse vytékat nikotinový roztok do úst, jako se tomu děje u levných čínských e-cigaret. ---> SKYcig Corporation má vlastního výrobce/dodavatele nikotinového roztoku, který má jednak výjimečně chutné příchutě, a za druhé je tento roztok laboratorně testován, takže máte jistotu, že nevdechujete nic jiného než vodní páru s nikotinem a nezávadnou dochucovací látkou. Levné čínské e-cigarety nejsou podrobeny hygienické kontrole a při rozborech v USA bylo zjištěno, že roztok některých z nich obsahuje až několik stovek chemických látek navíc (z nichž některé mohou být a jsou zdraví škodlivé). ---> SKYcig narozdíl od čínských výrobků produkuje vydatné množství dýmu, takže kuřák vdechuje i vyfukuje kouř, na který je zvyklý u kouření tabákových cigaret. ...Pokud máte další dotazy, nebojte se zeptat :)
Karel SKYCIG CZ
Jarmila Křečková
Dobrý den, chci se zeptat, čím je Vaše cigareta SKYCIG lepší než jiné, když se dají koupit podobné za polovičku? A je cigareta SKY vhodná pro manžela, když kouří tvrdé cigarty (asi 20 za den)? Děkuji. Jarmila
Jarmila Křečková
Karel SKYCIG CZ
Děkujeme za Vaše ohlasy!
Karel SKYCIG CZ