Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Marku, díky za dotaz! Výrobce u Kartomizérů i u E-kusovky SKYcig uvádí, že byste měl načatý kus vykouřit do týdne. Z vlastní zkušenosti ale vím, že načaté kusy lze použít i po delší pauze. Netestovali jsme sice jaké je maximum, ale stalo se mi, že jsem v bundě cca po pěti týdnech nalezl načatou E-kusovku, a ještě dvě hodinky produkovala příjemné množství kouře... Všeobecně lze říci, že jak výrobce neustále zvyšuje kapacitu výrobků, tyto vydrží o to déle funkční. U E-kusovky SKYcig doporučuji nevyhazovat gumovou krytku, která může prodloužit několikanásobně její trvanlivost.
Karel SKYCIG CZ
Marek Tomša
Mám dotaz začátečníka SKYCIG, dají se rozkouřené kartomizéry uschovat? Možná se ptám špatně, ale mohu mít více rozkouřených kartomizérů? Pokud ano, jak dlouho vydrží. Děkuji Marek
Marek Tomša
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Lukáši, i Vám vše nejlepší do roku 2012! S třemi největšími řetězci trafik jsme již jednali a hned tak jim pokoj nedáme :) Vypadá to ale na běh na dlouhou trať. Důvodem je fakt, že všechny tři řetězce mají smlouvu s nejmenovanou konkurencí, jejíž výrobek již prodávají, jedná se ale o předražený šmejd. Výsledkem je postoj majitelů řetězců, který mi nastínili asi takto: "Ta elektronická cigareta asi není příliš dobrý produkt, protože to kupuje málo lidí, a většina z nich to vrátí jako nefunkční". Předpokládám, že po nějakém čase je přesvědčíme, že prodávají low-end, zatímco my jim nabízíme high-endový výrobek. Nějaký čas to ale potrvá...
Karel SKYCIG CZ
Lukáš Stránský
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s možností zakoupení náhradních náplní v trafikách? Tuto možnost bych velice uvítal. Děkuji a do nového roku Vám přeji mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem, Lukáš Stránský
Lukáš Stránský
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Zdeňku! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Nefunkční Kartomizér jsme ještě neměli - ale pokud z něj nešel žádný dým, dá se předpokládat, že byl vadný integrovaný vaporizér v Kartomizéru. To Vám samozřejmě nahradíme, prosím napište mi to do poznámky ve Vaší příští objednávce! Přeji Vám vše nejlepší do roku 2012!
Karel SKYCIG CZ
Zdeněk Reihser
Děkuji za zaslání SKY cigarety. Zatím jsem velice spokojen. Bohužel hned první náplň Marlboro 18 mg. byla zcela nefunkční. Stává se to často? Děkuji za odpověď. S pozdravem Zdeněk Reihser.
Zdeněk Reihser
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Pavle! Certifikáty na stránkách přibudou po Novém Roce při aktualizaci webu. Bohužel Vás musím zklamat, SKYcig v současnosti nevyrábí Kartomizéry bez nikotinu. Nejslabší SKYcig Kartomizéry jsou 6 mg, což odpovídá 0,3 - 0,4 mg na ekvivalent jedné cigarety (tedy se nejvíce blíží ultra lehkým cigaretám).
Karel SKYCIG CZ
Pavel  Novák
Dobrý den, rozhoduji se o investici do elektronické cigarety a jelikož to sebou nese i následné nákupy náplní, z kterých by jste patrně měl mít v budoucnu největší příjmy, žádám Vás o zodpovězení následných dotazů. Jelikož bych rád věděl, co budu inhalovat, byl bych rád, aby jste na stránkách umístil certifikáty a prohlášení o shodě k těmto výrobkům - především k náplním. Je možné koupit náplně bez nikotinu? - hodně kuřáků má spíše psychickou závislost (kouření v určitých situacích), a myslím, že není třeba zbytečně infalovat nikotin. Děkuji za odpovědi.
Pavel Novák
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Hano! Předpokládám, že Váš známý nemá SKYcig. Když se mrknete na anglické stránky výrobce skycig.co.uk tak uvidíte, že inzerují, že jeden Kartomizér vydrží jako 20cigaret. My jsme to testovali, a je to tak, ale posledních cca 5 cigaret již dým není tak chutný, ačkoliv kouřit se to dá i déle než jako 20 cigaret (jen ta chuť už není taková jako na začátku). Jelikož děláme náš byznys poctivě, uvádíme pouze 15+ cigaret v jednom Kartomizéru, a věřte že to tak na 100% je. Naše konkurence, kterou jsme testovali, někdy lže o kapacitě i tak, že inzerují 30 cigaret v jednom Kartomizéru, ale realita není ani na polovině. Zdražovat lehce budeme, jelikož nyní jsme hodně pod cenou (britský výrobce prodává kartonek Kartomizérů za 260,-Kč, my pravděpodobně zdražíme po Novém roce, ale to již dostaneme novou várku Kartomizérů, které mají větší kapacitu, takže v přepočtu na jednu cigaretu bude cena stejná. Pokud máte další dotazy, nebojte se kontaktovat mě po telefonu!
Karel SKYCIG CZ
Hana Hana
Dobry den, muzete prosim upresnit co presne minite vetou "Nyní za velice nízkou zaváděcí cenu 199.- Kč" v souvislosti s naplnemi do cigarety SKYcig? Znamena to, ze se cena bude zvysovat? Vazne uvazuji o zakoupeni SKYcig, ale ze zkusenosti znameho vim, ze jeden kartomizer neni ekvivalentem 15+ beznych cigaret, ale spis 7-10. "Krabicka" proto jiz nyni nestoji 50 Kc, ale vice. Mam strach, ze pri dalsim zvyseni ceny bude pouzivani SKYcig z financniho hlediska nemozne. Diky
Hana Hana