Vaše ohlasy


Marek Sedlák
Na internetu se najde spousta textů o tom, jak "naše cigareta je nejlepší... jedině naše cigareta...apod." Samozřejmě jsou to texty, které mají přesvědčit potenciálního zákazníka. Takových textů je všude plno a vychvalují nejrůznější zboží, takže je člověk spíš skeptický, když něco takového čte. Mohu vás ale ujistit, že vše, co je napsané na těchto stránkách, se zakládá na pravdě. Tato cigareta je opravdu velmi dobrá a z těch, které jsem vyzkoušel, nejlepší. Nejsou to tu jen reklamní řeči, ale jedná se o opravdovou kvalitu, co se tohoto sortimentu týče. S touto cigaretou jsem více než spokojen a i když se mi zatím nedaří úplně se odstřihnout od klasických cigaret, věřím, že to zvládnu. Takže díky za dovoz a dodávání, a hlavně za velmi příjemné a vstřícné jednání.
Marek Sedlák
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane! Výrobce uvádí, že po cca 4 měsících začnou Kartomizéry měnit chuť k horšímu. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Jan Dobiáš
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaká doba expirace pro karomizéry. To pro případ, kdybych si chtěl objednat třeba více najednou. Velice děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
Jan Dobiáš
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Romane, děkujeme Vám za obsáhlý příspěvek a za pochvalu! I já Vám přeji mnoho úspěchů a blahopřeji Vám k vítezství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ
Roman Šotola
Dobrý den, také jsem nevěřil že přestanu kouřit kvůli nějaké e-cigaretě a opravdu to jde. Po pěti hodinách hledání a čtení příspěvků na internetu, rozhodl hlavně váš certifikát a reference. Kouřil jsem dvě krabičky tabáku denně a přechod na Skycig byl hned po přijetí vaší startovací sady. Třetí týden jsem si nezapálil a vůbec mi to ani nechybí. Denně spotřebuji tak jednu až dvě náplně, záleží na mé potřebě a pracovním vypětí. Jinak množství opravdu neřeším, to jsem mohl zůstat u tabáku. Chtěl jsem se zbavit tabákových cigaret a udělat něco pro své zdraví a to se tedy povedlo. Osobně mi nejvíce vyhovuje Tobacco Gold 12mg. S nabíjením baterií nemám žádný problém a krabičku nabíjím pouze přes noc. Jsem maximálně spokojen, nemám žádné dotazy a žádné výhrady. Tímto Vám přeji hodně pracovních úspěchů a miliony spokojených zákazníků. Hezký den
Roman Šotola
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Deniso! Zatím od nás bere jen pár trafik, prodejny zdravotnických potřeb a ostravský Alfacomputer, připravujeme sekci na tomto webu, kde bude soupis kamenných prodejen. V současnosti Vám doporučuji pro předzásobení naší akci Doprava zdarma pro objednávky nad 2000,-Kč.
Karel SKYCIG CZ
Denisa Draždíková
Dobrý den, kamarádka mi u Vás objednala startovací balíček jako dárek. Vybrala mi náplně 12 mg. Chtěla jsem se zeptat jestli je možné někde v kamenném obchodě zakoupit náplně, chtěla bych si totiž udělat zásobu a vyzkoušet 18 mg, ale bojím se aby to nebylo moc silné. Děkuji za odpověd.
Denisa Draždíková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Lenko, děkuji za dobré zprávy a hlavně Vám blahopřeji k vítezství nad tabákem! A přeji pevnou vůli i do budoucna! Co se týče baterií, tak výrobce neudává životnost, záleží na tom, jak často je používáte. Já své baterie používám již necelý rok, jedna mi odešla asi po půl roce, druhá ještě drží (ale kapacita už je tak cca 60%) - s tím, že vykouřím cca jeden kartomizér za dva dny. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat na karel@skycig.cz!
Karel SKYCIG CZ
Lenka Dusová
Dobrý den,koupila jsem si SKYcig, mám ji sice pouze pátý den, ale zatím jsem naprosto spokojená. Ani jako dlouholetý kuřák jsem vůbec neměla problém přejít na e-cigaretu, dokonce mi normální cigareta začala za dva dny "smrdět". Takže přesně to, co jsem si přála a v co jsem ani nedoufala. Minimálně dva kamarády to tak nadchlo, že jsem jim poslala odkaz na Vás:-))Jen maličkost-nenašla jsem nebo jsem přehlédla informaci, kolik dobití nebo jakou má baterie životnost.
Lenka Dusová
Aneta  Matušková
Dobrý den Karle, moc Vám děkuji za informace, tohle přesně jsem potřebovala vědět, i když jsem si pak v rychlosti přečetla,kolik chyb jsem v dotazu udělala :-) Také Vám přeji krásné Velikonoce. A ještě jednou děkuji za ochotu a rychlost odpovědi i to je pro mě plus. Aneta
Aneta Matušková