Vaše ohlasy


Petr  Dolanský
...popř. kde jinde v kamenných prodejnách po Praze. Děkuji
Petr Dolanský
Petr  Dolanský
Dobrý den, rád bych se zeptal, ve kterých konkrétně trafikách je možné zakoupit Vaše produkty? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den
Petr Dolanský
Roman Svatý
Dobrý den, dnes jsem si u Vás byl koupit osobně startovací sadu + prozatím pár katomizérů do zásoby. Je ještě velmi brzy soudit jestli se povede odtrhnout od normálních cigaret úplně. Jedno je však jisté v balení jsem měl také baterie s modrou LED a vypadá o dost zajímavěji než oranžová :-) Oranžovou má každý :-)
Roman Svatý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Ivano! Děkuji Vám za ohlas a za přání, i já Vám přeji vše dobré a blahopřeji Vašemu příteli k vítězství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ
Ivana Hrubá
Dobrý den, Tímto Vás zdravím a chtěla jsem moc poděkovat za vaši elektronickou cigaretu SKY cig.Je opravdu úžasná a skvělá. Darovala jsem ji svému příteli,kdy již on nekouří žádné jiné cigarety než vaši elektronickou. Opravdu velká pochvala pro Vás a Vaši firmu.Doporučuji všem zákazníkům,kteří uvažují o koupi elektronické cigarety,neboť SKYcig je opravdu nejlepší! Žádné dolívání náplní- kvalitní jednorázové kartomizéry, prostě jen vyměnit a hotovo. Bezva příchutě,není k tomu již co dodat,jsem naprosto spokojena. Ještě dnes si objednám další startovací balíček pro sebe.Přeji Vám hodně pracovních úspěchů a milióny spokojených zákazníků.S pozdravem Ivana Hrubá
Ivana Hrubá
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Ivo! Jak píšeme na těchto stránkách, samozřejmě Vám baterie vyměníme za ty s oranžovýim diodami. Prosím obraťte se na mě po e-mailu, tuto stránku nekontroluji tak často. Trochu mám obavu, kde jste SKYcig zakoupila, to mi také prosím napište, již jsme zaznamenali několik padělků... Jsme výhradním dovozcem SKYcig pro ČR, tedy máme 100% kontrolu nad prodejci, kteří prodávají originál. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Iva Hlatká
Dobrý den,dnes jsem zakoupila v kamenném obchodě skycig a mají modrou diodu, což mě nevyhovuje. bude možno v obchodě vyměnit? Momentálně z této cigarety nejsem nadšena,kouře není tolik, jak deklarujete a chuťově taky nic moc. No uvidíme,čas ukáže.
Iva Hlatká
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Tomáši! Výrobce o tom mluví již minimálně 3 měsíce, tak se doufám brzy dočkáme. Přeji Vám hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Tomáš Galas
Dobrý den, plánujete do budoucna dodávat také beznikotinové náplně?
Tomáš Galas
Karel SKYCIG CZ
Dobrý večer Marku! Děkuji Vám za obsáhlý pozitivní ohlas a držím palce ať se Vám povede se nakonec od klasických cigaret odstřihnout!
Karel SKYCIG CZ