Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Ahoj Žaneto, větší balení existuje, je to krabička obsahující pět kartonků. Množstevní slevy ale běžně nedáváme, pouze nárazově. Jsou dva způsoby obchodování, buď se zboží předraží a pak se lákají zákazníci na slevy, nebo si prodejce ponechá malé marže aby bylo zboží za rozumnou cenu, ale pak není prostor pro slevy. Ačkoliv v Čechách je populární první cesta, my jsme zvolili tu druhou. A ceny již dlouho dobu držíme, ačkoliv libra je nyní o 8 korun dražší než před rokem. Přeji Ti pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Žaneta Bártová
Ahoj, chci se zeptat jestli neexistuje i nějaké větší balení kartomizerů. Díky
Žaneta Bártová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Milane! Děkujeme za Váš pozitivní ohlas! Co se týče nabíjení - po nabití baterie je lepší ji vyšroubovat a nechat volně v nabíjecím otvoru. Nabíjecí krabička nabije baterie 6x, pokud ji necháváte odpočinout, tak i 7x. Typ baterie nám výrobce nesdělil, pokusím se to zjistit. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Milan Škaloud
Ahoj. Mám otázku zatím zde neřešenou ohledně nabíjecí krabičky. Když do krabičky našroubuji vybitou baterii tak po jejím nabití dioda na boku krabičky bliká nebo zhasne. Otázka: mám baterii vyšroubovat nebo ji tam nechat? Další otázky: Kolik nabití vydrží nabíjecí krabička? Jaká je v ní baterie? NiCd, NiMh nebo Li-Ion?
Milan Škaloud
Milan Škaloud
Ahoj. Jako kuřák 40 cigaret denně po téměř 30 let, jsem e-kouření moc nevěřil. To ranní chrlání mne ale přimělo se juknout na net. Ego-W, Leo, 510, Optima, Nick aj... Nechtěl jsem kouřit propisku a Skycig mi vyšel nejlépe. Hlavně mne zaujal nabíjecí krabičkou. Za ten měsíc mohu již trochu hodnotit a jsem velmi spokojen. Příchuť mentol a cherry mne nedostaly, ale vanilka a gold ano. Objednal jsem si ale jako hlavní klasický tabák 12mg. Opravdu mi stačí jeden až dva kartomizéry na den. Již měsíc si dám jen ráno, v poledne a večer jedno normální cigárko ke kafi a jinak vystačím se Skycig. A věřím, že odbourám i ty tři cigarety. A to jsem kouřil 40 cigaret denně!
Milan Škaloud
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Jane! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Dobrý den, Jitko! Oranžové baterie budou k dispozici již dnes odpoledne (4.6.). Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Jitka Nováková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,kdy budou baterie s oranžovou diodou_děkuji J.Nováková
Jitka Nováková
Jan Jelínek
Výborná e-cigareta, design a velikost akorát do ruky, příjemné chutě a hodně dýmu:)...takže moc doporučuji!
Jan Jelínek
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Petře! Časem tu přibude stránka se seznamem míst, kde SKYcig zakoupit. V Praze ale bohužel zatím žádnou trafiku ani kamennou prodejnu jakožto velkoobchodního partnera nemáme. Našim zákazníkům to vynahrazujeme dopravou zdarma k objednávkám nad 2000,-Kč.
Karel SKYCIG CZ
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Romane, moje řeč! Také používám modrou baterii, jednak je to zajímavé a za druhé je číšníkovi v nekuřáckém prostoru hned jasné, že to, co máte v ruce, není cigareta. V Británii říkají modrým bateriím "pub friendly batteries" :)
Karel SKYCIG CZ