Vaše ohlasy


Petr Kupčík
Dobrý den Uvažuji o koupi, ale moc mi nevyhovuje stálé objednávání přes internet+ zbytečné placení dopravy a proto se chci zeptat zda je možno zakoupit někde v kameném obchodě. Bydlím poblíž Opavy. Předem moc děkuji za informaci.
Petr Kupčík
Karel SKYCIG CZ
Dobrý večer Ivo, děkujeme za ohlas! Co se týče baterie, která je nejspíše vadná, tak tu Vám obratem nahradíme. Když nám dnes pošlete emailem požadavek na reklamaci, zítra Vám pošleme náhradní kus! Omlouvám se za komplikace a přeji příjemný zbytek večera!
Karel SKYCIG CZ
Iva Horelicová
Dobrý večer, musím jen a jen chválit.. :) mám zkušenosti i s jinými e-cigaretami, ale s žádnými jsem nebyla tak spokojená.. ale vyskytl se problém.. jedna z baterií se mi ne a ne nabít.. :( (a to hned od začátku) a druhá funguje naprosto bez problémů.. tedy bych se ráda zeptala, jak postupovat? startovací sadu jsem obdržela minulý týden.. jinak přeji mnoho úspěchů.. :)
Iva Horelicová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jano, díky za pozitivní ohlas! Byl jsem po našem telefonátu zvědavý, zda Vám SKYcig sedne, či zda opravdu může existovat nějaká alergie na propylen glykol - jak je ale vidět, nepoužitelnost Vaši předchozí e-cigarety byla způsobená nekvalitním a pravděpodobně necertifikovaným e-liquidem... Přeji Vám hezké dny!
Karel SKYCIG CZ
Jana Záveská
Dobrý den Karle, tak jsem se konečně mohla přihlásit a napsat ohlas na Vaši Skycig:-). Mám ji sice týden a při koupi jsem měla obavy, jestli mi bude vyhovovat, protože jsem již měla zkušenost s e-cigaretou typu LEO a dokapávacími e-liquidy, které mě cca po měsící začaly dusit a bolely mě průdušky. Začala jsem opět kouřit klasické extra lehké slimy a vpohodě. Prodala jsem LEO a ihned jsem se vrhla na hledání jiné e-cigarety. Celý víkend jsem strávila u PC a nakonec mě přesvědčila Vaše Skycig a certifikáty zdravotní nezávadnosti liquidů a také to, že si nemusím nic dokapávat. Sice kouření vyjde dráž než jiné typy e-cig, což jsou argumenty většiny mých známých kouřících e-cig, ale to mě neodradilo....za zdarví si trochu připlatím a každopádně stejně ušetřím polovinu než za klasicé cigarety! Jsem velice mile překvapena, jak je Vaše Sky cig krásná, elegantní a tak moc chutná, že si musím dávat pozor, abych ji neměla pořád v puse:-) Komukoliv jsem ji dávala ochutnat, tak říkal, že chutná opravdu luxusně, úplně jinak než ostatní! Dobíjení super, dobíjím tak 4-5x za den a přes noc dobíjecí karbičku a ještě se mi nestalo, že bych měla úplně vybito a nemohla tak kouřit. Zkrátím to:-). Komukoliv kdo chce vyzkoušet el. cigaretu a nechce se spálit výběrem naslepo, DOPORUČUJI SKYCIG! A ještě bych chtěla poděkovat panu Karlovi za jeho přístup a ochotu. Přeji mnoho obchodních úspěchů! Jana Z.
Jana Záveská
Karel SKYCIG CZ
SKYcig je e-cigareta dvoudílného typu, tzn. že v každém kartomizéru (náplni) je integrován kvalitní jednorázový vaporizér. Tedy s každým novým kartomizérem máte k dispozici čerstvý vaporizér, a tedy odpadá jednak čištění/údržba vaporizéru či jeho občasné dokupování, jako je tomu u třídílných e-cigaret. Barvu diody baterie si nyní můžete vybrat dle své preference. Pokud máte další dotazy, neostýchejte mi zavolat!
Karel SKYCIG CZ
Marek Růžička
děkuji za rychlou odpověď. Ještě jedna, dvě otázky, jaká je životnost vaporizéru? nenašel sem ho v příslušenství ke koupi, pokud by se s ním neco stalo. Zasílá se sada skycig už s červenou diodou?, nebo je možno si vybrat? Přeji taky příjemný večer.
Marek Růžička
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Marku! E-Go jsme testovali od českého prodejce a jiný model přímo z Číny (často nám nabízejí vzorky), liší se od SKYcig tak, že je několikrát těžší a větší, mačká se tlačítko aby se aktivoval vaporizér (atomizér), dále se narozdíl od SKYcig dolévá e-liquidem (nikotinovým roztokem). Vzhledem ke své velikosti má větší baterii s výrazně vyšší výdrží (my nabízíme Nabíjecí krabičku abychom to vyvážili). E-Go se prodává v mnoha různých modelech a provedeních. Naše kartomizéry jsme plnit nezkoušeli, samozřejmě doporučujeme kupovat naše přednapněné, kde máte záruku zdravotní nevávadnosti (certifikát z VŠCHT je vlevo v boxu) - tedy co se týče značky, tak Vám jednoznačně doporučuji SKYcig! :) ...nejprodávanější příchuť kartomizérů SKYcig je Tobacco Gold 12mg. Přeji Vám příjemný večer!
Karel SKYCIG CZ
Marek Růžička
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s elektronickou cigaretou EGO-W a jestli ano, jak moc se to liší od skycig a ještě jeden dotaz, jak se dá plnit nápln a jakou značku by ste doporučil. Děkuji za odpověd.
Marek Růžička
Žaneta Bártová
Díky za odpověď. Jen že jsem to nenašla ani v oddělení náplní ani v příslušenství. SkyCig jsem si velmi oblíbila. Již měsíc to spolu zkoušíme a myslím, že úspěšně. Normální cigareta mi už nechutná. Za to SkyCig mi velmi chutná :) Díky
Žaneta Bártová