Vaše ohlasy


Dagmar Štětinová
Dobrý den dají se náplně zakoupit i jinde než u vás......stále platit poštovné :-) Děkuji
Dagmar Štětinová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, pokud E-kusovka vydržela pouze takto krátce, je vadná. Bohužel žádný výrobek nemá 0% zmetkovitost. Samozřejmě Vám obratem pošleme nový kus. Omlouvám se za komplikace a mrzí mne, že SKYcig u Vás udělal takto špatný první dojem...
Karel SKYCIG CZ
Vojtěch  Winkler
Dobrý den, dnes dopoledne mi přišla e-kusovka, a teď už nefunguje... kouřil jsem chvilku když mi přišla, abych si to vyzkoušel, a teď tak deset minut u filmu. Začala slábnout intenzita kouře, pak přestalo fungovat světýlko a za chvíly jsem vtahoval jen vzduch. Nevíte prosímvás čím to může být? Velice mi to chutná, ale zase se mi do toho nechce investovat 1500 po selhání zkušebního výrobku.. ale třeba to jde opravit pomocí nějakého šikovného fíglu, nevíte tedy o něčem takovém?
Vojtěch Winkler
Lukáš Kakara
Zdravím, děkuji za odpověď, tak to chápu, zdražuje se všude, takže pohodička, navíc tohle je opravdu kvalitka, takže si člověk rád připlatí, stejně je to dobrá cena i tak. Tak to děkuji za objasnění se skořicovými kartomizéry a už teď se těším na Crown tobaco. Fakt je to výborné. Další objednávku už brzy provedu:o) Zdravím a mnoho úspěchů.
Lukáš Kakara
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Lukáši! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Skořicové kartomizéry (jak píšeme v boxu po pravé straně homepage - nevím, zda jste to mohl zaregistrovat) jsou limitovaná edice a jsou sice dýmivější, ale průměrný počet potáhnutí není 260 jako u ostatních kartomizérů, je to jen cca 210 potáhnutí. Crown tobacco bychom měli dostat ke konci tohoto týdne, tedy bude k dispozici na webu po víkendu. Zaváděcí ceny již držíme od uvedení kartomizérů na trh, tedy asi půl roku, a nějaké malé zdražení bude nutné, již jen proto, že od jejich uvedení na trh podražila libra o 7,50Kč. Nyní je prodáváme za mnohem nižší cenu než výrobce v Británii. Zdražení nebude velké (cca 3,-Kč na kartomizér) a navíc jej budeme kompenzovat množstevními slevami. Přeji Vám příjemný den!
Karel SKYCIG CZ
Lukáš Kakara
Zdravím, jsem zcela nevidomý a hledal jsem dlouho nějakou elektronickou cigaretku, která by i vzhledem k tomuto handicapu byla tou správnou volbou. A našel jsem, Skycig je opravdu super, žádné dokapávání náplně, žádné vyměňování žhavící spirálky, prostě opravdu super, žádné mačkání tlačítka. Opravdu výborné. Chtěl bych se ale zeptat, možná to je tím, že jsem hodně ze začátku kouřil, no jedna nebo dvě náplně skořice mi vydržely hrozně málo, tak asi půl dne:o) Asi je to fakt tím, že jsem pořád zkoušel, jestli to funguje:o) Je to nějak možné, že by náplň byla trochu méně naplněná? Asi ne:) Jinak i přítelkyně, která nekouřila nikdy, si to zkusila, vadil jí ten smrad z klasických cigaret a tohle jí chutná:o) Jinak super příchutě, už mám vybrané favority, jen si musím objednávat ty silné náplně, ta dvanáctka trochu ubývá rychle. Ale fakt jinak chválím, výborná věc je ta krabička, to nikdo nemá. Těším se i na novou příchuť crown tobaco:o) A poslední dotaz, prosím, píšete, že nyní za akční cenu nebo zavádějící ceny, to někdy bude i dražší? Nebo je to pořád tak výhodné narozdíl od tabákových cigaret?
Lukáš Kakara
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Michaelo! V Českých Budějovicích bychom měli mít zastoupení od října. Jinak můžete využít naší akce doprava zdarma pro objednávky nad 2000,-Kč. Dobrý den Eriko! Nevím, jakou značku Vaše kolegyně používá, u SKYcig jsme se s něčím podobným zatím nesetkali, takže Vám bohužel neporadím...
Karel SKYCIG CZ
Erika Pyková
Dobrý den, mám dotaz. Kolegyně kouří elektronickou cigaretu v kanceláři (téměř nepřetržitě). Na začátku se mi ptala, zda mi to nevadí - mně to nevadilo, nesmrdělo a podporuji jí v odvykání. Ale poslední dobou mě v práci moc bolí hlava, na bolesti jinak vůbec netrpím. Když kolegyně chybí, jsem ok. Může mi tato cigareta způsobovat tyto problémy????? Děkuji za odpověď
Erika Pyková
Michaela Kolková
Dobrý den, zajímalo by mě, zda jsou nějaká prodejní místa SKYcig v okolí Českých Budějovic. Předem děkuji za odpověď.
Michaela Kolková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Petře! Pokud bydlíte u Opavy, je možné si SKYcig zakoupit v Ostravě u Alfacomputeru. Při odebírání od nás se jednoduše vyhnete placení dopravy objednávkou nad 2000,- Kč (více viz sekce Časté dotazy). Přeji Vám pěkný víkend!
Karel SKYCIG CZ