Vaše ohlasy


Jan Stetina
Koupil jsem naplne v EW a mohu jen vznest zklamani, pokud napln dam na nabitou novou baterii tak ma ihned zapach spaleniny, mam celkem 3 baterie a dela to kazda, zkusim jinou napln z krabicky a jen jedna se chova dobre. Prakticky se ostatni nedaji kourit diky zapachu spaleneho koure .. co s tim ? Nestoji to malo a koupil jsem si 10 krabicek po 5 ks. Tedy celkem pres 2500 Kč. Dále jsem zjistil, že v EW je to naopak dražší než si objednat přímo u Vás .... to není moc lákavé pro lidi a mě to rozhodně odrazuje ..... nákup proběhl v Čestlicích
Jan Stetina
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den dámy, děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Dano, jak jsem již psal, všechny problémy vyřešíme k Vaší spokojenosti, spojte se se mnou emailem! Přeji hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Jenom mám ještě dvě poznámky. Jedna baterie nešla do krabičky našroubovat od samého začátku a právě na ni jdou ale ihned všechny nové náplně, narozdíl od té druhé :-). Přesto výrobek chválím a určitě doporučuji. Kdysi jsem zkoušela i jinou e-cigaretu, do které se náplň kapala, ale po pár dnech jsem opět skončila u klasické cigarety :-(.
Dana Čeganová
Dagmar Štětinová
Dobrý den všem co váhají nad touto koupí,neváhejte :-) vše je skvělé a e-cigareta je lehká a velikostí jak skutečná, žáný "špalek" :-)))
Dagmar Štětinová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Dano! Pokud Vám nejde baterie našroubovat do krabičky, asi se nějak poškodil závit, prosím pošlete nám ji a my Vám ji nahradíme. Co se týče těch náplní - některé z těch nových kartomizérů potřebují na úplném začátku "nastartovat", k čemuž je potřeba úplně nabitá baterie a více silnějších potáhnutí. Pak již kartomizér kouří normálně. Blahopřeji k Vašemu vítězství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Dobrý den, přítel mi Váš výrobek koupil a ačkoliv jsem dost silný kuřák, jsem velmi spokojená a běžnou cigaregu už k životu nepotřebuju. Jenom mám velikou smůlu. Jedna baterie nelze do krabičky našroubovat a druhá zase "nebere" všechny náplně :-(. Musím jich vyzkoušet třeba pět, než jsem úspěšná.
Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Hano! Baterie váží něco přes 6 gramů. A samozřejmě vyjdeme rádi vstříc všem Vašim přáním, tedy i prohození baterií - prosím napište nám to do poznámky v objednávce a je to! Přeji Vám pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Hana Probstová
Dobrý den, pročetla jsem si Vaše stránky a jsem nadšená. Kdysi jsem si "na zkoušku" koupila jakýsi levný bezejmenný e-šunt, nicméně také v realistické podobě cigarety (cígo v podobě šroubováku, do kterého musím co chvíli něco kapat v domácnosti se dvěma malými dětmi - opravdu ne). Krom ubohé chuti a ještě tragičtější dýmivosti se u této cigarety ovšem nižší výdrž baterie nerovnala nižší váze. Mám tedy jeden dotaz: prosím, KOLIK ZHRUBA VÁŽÍ BATERIE? A ještě bych se ráda zeptala, jestli je možné si i ve startovacím balíčku objednat modrou diodu. Děkuju moc, Hanka
Hana Probstová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Dagmar! Od poloviny listopadu bude SKYcig k dostání v prodejnách Electroworld. Jinak Vám mohu doporučit postup, který využívá 90% našich zákazníků - stačí objednat nad 2000,-Kč a dopravu Vám přidáme zdarma! Přeji Vám příjemný večer!
Karel SKYCIG CZ
Dagmar Štětinová
Chtěla jsem doplnit že jsem z Litoměřic
Dagmar Štětinová