Vaše ohlasy


Jana Švarcová
Pěkný večer, dostala jsem váš balíček k Vánocům, a chci vám poděkovat, od Štědrého dne jsem si nezapálila! Sice mám pořád chuť, ale s vaší cigaretkou to zatím dokážu vydržet. Mám jeden doatz, jsem z Prahy a teď jsem tu četla o Elecroworld že nemají všude náplně, mimo ty čestlice třeba v butovicích jsou zásobeni? Děkuji. JŠ
Jana Švarcová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane, snažíme se problém s Čestlicemi vyřešit, není to ale problém Electro World, ale kurýra, který tam zaváží. Špatným zacházením se prostě může těsnící samolepka porušit a z jedné z náplní pak dojde k úniku roztoku, který znečistí i ostatní náplně v kartonku. Proto jsme Vám IHNED zaslali zboží zdarma, aniž bychom přezkoumávali Vaší reklamaci. Co se týče nedostatečného sortimentu v prodejnách Electro World, to není jen problém Čestlic ale i jiných prodejen, to řešíme, ono ze začátku bohužel nic nefunguje perfektně. Nové náplně jsou nová generace s vylepšenou příchutí a vyšší dýmivostí, která v důsledku zapřičiní o trochu nižší výdrž. O tom jsme ale po dobu dvou měsíců informovali na našem webu, že výdrž se zkrátila o cca 30 potáhnutí. Konstrukce kartomizérů je u všech výrobců a značek velmi podobná, Vy mluvíte o tankových systémech v maxi e-cigaretách, které jsou mnohem větší a cigaretu ani nepřipomínají, naši zákazníci nemají zájem se patlat s doléváním něčeho podobného. Kartomizéry nezdražujeme, stále stojí 229,- resp. 239,- Kč dle příchuti. SKYCIG jistě patří ke dražším značkám, jednak je to dáno místem výroby, jednak kvalitou materiálů, a také zárukou zdravotní nezávadnosti, děláme laboratorní rozbory pravidelně a to něco stojí. Děkujeme za Váš názor, pokud budete i nadále nespokojený, jsem ochoten Vám vrátit peníze za Startovací balíček, i když již uplynulo několik měsíců od jeho koupě. Můžete se na mně obrátit po emailu. Přeji Vám pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Jan Stetina
Dobrý den, děkuji za zaslání kompenzace, to je od Vás pěkné. Bohužel například v EW v Čestlicích nemají již náplně mé příchutě, dále náplně které měli, asi již dlouho leželi, jsou opět vyteklé do PVC obalu :( Nyní jsem raději přímo přes Eshop u Vás objednal to co potřebuji a vidím nový vzhled náplní ale bohužel zase přesně, musím říci, že vydrží ještě méně než ty staré za stejnou cenu :( tedy nevím co na nich hledat úspěšného. Pro nás jen zklamání. Vaše značka není z těch nejlevnějších a když jsem osobně rozebral náplň, chápu celé, proč je v náplni vata? proč není za tu cenu plný obsah náplně jako například u společnosti Liqa? Za cenu cca 250 Kč prodávte něco kde je jen vata namočená v roztoku. U konkurence žádná vata není a je tam tedy roztoku mnohem více a ještě za menší cenu. Možná by se nad tím měl výrobce pozastavit. Na můj vkus oproti konkurenci, ikdyž Vaše jsou elegantní, jste velice drazí.
Jan Stetina
Karel SKYCIG CZ
Dano, blahopřeji Vám a přeji pevnou vůli i do budoucna! Krásný Nový Rok 2013!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Devátý týden "bez" .... :-)
Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Dalibore, blahopřeji Vám k vítězství nad tabákem a přeji pevnou vůli i do budoucna! Rozhodně se nemusíte bát, že v ElectroWorld se prodává něco jiného než na našem eshopu. Výrobce má teď novou verzi téměř všech výrobků (můžete mrknout na jejich stránky), kartomizéry dostaly lepší Vaporizér, ten nyní zdaleka přežije kapacitu Kartomizéru a tedy i když je již kartomizér prázdný, Vaporizér ještě jede naplno a v prázdném Kartomizéru připaluje vnitřek (to co vypadá jako vata). Tyto kartomizéry mají jiný závit, mají větší dýmivost ale průměrná výdrž se zkrátila dle výrobce z 270-ti na 240-250 potáhnutí dle toho, jak necháte náplň odpočinout. Inovovali se i některé příchutě, viz. jiné názvy příchutí. Nabitá baterie vydrži zhruba hodinu neustálého kouření, Krabička nabije baterii šestkrát. Také přeji fajn den!

Karel SKYCIG CZ
Dalibor Štoček
Dobrý den,SKYCIG jsem dostal darem,cca 14 dní již provozuji a úspěšně bez tabáku takže snad OK :o). Kupoval jsem náplně v ElektroWorldu, první dotaz tj. cena již byl zodpovězen, nicméně chci se zeptat na něco jiného. Za prvé jsou tyto náplně trošku jiné než ty co jsem měl původně,konkrétně se jedná o šroubovací závit (foto když tak klidně do mailu) nicméně mám pocit, že tyto náplně vydrží mnohem méně a ke konci je již cítit zvláštní jako by připálená chuť. Je to možné? Nebo spíš čím to může být ?? díky za info. Ještě prosím, jak dlouho má vydržet plně nabitá baterie a na kolik nabití baterií zhruba má vydržet plně nabitá krabička ? díky a fajn den D.
Dalibor Štoček
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Danieli, jsme rádi že jste spokojený! Provoz prodejen Electro World stojí více než provoz e-shopu (prodavači atp.) a tedy i ceny jsou lehce vyšší. Na druhou stranu tam ale neplatíte za kurýra, tak myslím, že ve výsledku je to stejné ;)
Karel SKYCIG CZ
Daniel Malý
Zdravím, chci se zeptat, proč jsou v Elektroworldu náplně dražší? Sice ne o moc, ale jsou... Díky. Jinak naprostá spokojenost, cígo už si skoro nezapálím!
Daniel Malý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane, Vámi vznesené zklamání mne samozřejmě mrzí. Jste první kdo mi píše o spálenině v novém kartonku. To rozhodně nemůže být způsobeno baterií, ale může být vadná náplň. Ozvěte se mi po emailu nebo po telefonu, vadné kusy Vám obratem vyměníme i s malým bonusem jako omluvou... zde se příliš často neobjevím...
Karel SKYCIG CZ