Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Aleši, blahopřeji Vám k vítězství nad tabákem!

Co se týče toho negativa, tak ono to tak není - stačí baterii vyšroubovat, a můžete ji nechat v Nabíjecí krabičce v otvoru, kde se nabíjela (našroubovaná).

Modré baterie by nám měly dorazit asi za měsíc.

Přeji Vám pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Aleš Květenský

Dobrý den,

takže pro začátek bych chtěl tvůrcům a distributorům poděkovat za věru špičkový výrobek. Prozatím se mi díky SkyCig podařilo, bez větší námahy, přestat vyhledávat tabák, za což jsem vám opravdu vděčný.�

Po cca týdenním používání jsem našel minimum uživatelských negativ, která jsou ke všemu vesměs nepodstatná. To zásadnější bych rád zmínil - Pokud nechceme jednu z obou nabitých baterií nechat našroubovanou v krabičce (což je logicky nerozumné - pro životnost baterie i pro výdrž nabití krabičky), v krabičce není slot pro umístění. Tzn. jednu cigaretu musíme nosit po kapsách.

Závěrem bych se rád zeptal, zda k vám k odběru dorazí baterie s modrou diodou (popř. i jinou barvou)?

Aleš Květenský
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Petře! Redesignovaná verze (Freedom Kit) bude k dispozici zhruba od začátku dubna, ještě stále probíhají v této věci vyjednávání s výrobcem. Přeji Vám pěkný víkend!

edit 25.2.2012: Freedom Kit bude k dispozici až od června 2013.

Karel SKYCIG CZ
Petr  Slabý
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, kdy bude v ČR k dostání inovovaná verze Skycig freedom s novým designem? viz zde: http://www.skycig.co.uk/kits/freedom Děkuji a přeji pěkný den
Petr Slabý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jano, blahopřeji Vám k překonání prvních týdnů bez cigaret! Níže se diskutoval problém, že v některých prodejnách Electro World nebyli dostatečně zásobeni, to by ale nyní mělo být už v pořádku. V OC v Butovicích by měli mít na prodejně kompletní sortiment SKYCIG. Přeji hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Jana Švarcová
Pěkný večer, dostala jsem váš balíček k Vánocům, a chci vám poděkovat, od Štědrého dne jsem si nezapálila! Sice mám pořád chuť, ale s vaší cigaretkou to zatím dokážu vydržet. Mám jeden doatz, jsem z Prahy a teď jsem tu četla o Elecroworld že nemají všude náplně, mimo ty čestlice třeba v butovicích jsou zásobeni? Děkuji. JŠ
Jana Švarcová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane, snažíme se problém s Čestlicemi vyřešit, není to ale problém Electro World, ale kurýra, který tam zaváží. Špatným zacházením se prostě může těsnící samolepka porušit a z jedné z náplní pak dojde k úniku roztoku, který znečistí i ostatní náplně v kartonku. Proto jsme Vám IHNED zaslali zboží zdarma, aniž bychom přezkoumávali Vaší reklamaci. Co se týče nedostatečného sortimentu v prodejnách Electro World, to není jen problém Čestlic ale i jiných prodejen, to řešíme, ono ze začátku bohužel nic nefunguje perfektně. Nové náplně jsou nová generace s vylepšenou příchutí a vyšší dýmivostí, která v důsledku zapřičiní o trochu nižší výdrž. O tom jsme ale po dobu dvou měsíců informovali na našem webu, že výdrž se zkrátila o cca 30 potáhnutí. Konstrukce kartomizérů je u všech výrobců a značek velmi podobná, Vy mluvíte o tankových systémech v maxi e-cigaretách, které jsou mnohem větší a cigaretu ani nepřipomínají, naši zákazníci nemají zájem se patlat s doléváním něčeho podobného. Kartomizéry nezdražujeme, stále stojí 229,- resp. 239,- Kč dle příchuti. SKYCIG jistě patří ke dražším značkám, jednak je to dáno místem výroby, jednak kvalitou materiálů, a také zárukou zdravotní nezávadnosti, děláme laboratorní rozbory pravidelně a to něco stojí. Děkujeme za Váš názor, pokud budete i nadále nespokojený, jsem ochoten Vám vrátit peníze za Startovací balíček, i když již uplynulo několik měsíců od jeho koupě. Můžete se na mně obrátit po emailu. Přeji Vám pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Jan Stetina
Dobrý den, děkuji za zaslání kompenzace, to je od Vás pěkné. Bohužel například v EW v Čestlicích nemají již náplně mé příchutě, dále náplně které měli, asi již dlouho leželi, jsou opět vyteklé do PVC obalu :( Nyní jsem raději přímo přes Eshop u Vás objednal to co potřebuji a vidím nový vzhled náplní ale bohužel zase přesně, musím říci, že vydrží ještě méně než ty staré za stejnou cenu :( tedy nevím co na nich hledat úspěšného. Pro nás jen zklamání. Vaše značka není z těch nejlevnějších a když jsem osobně rozebral náplň, chápu celé, proč je v náplni vata? proč není za tu cenu plný obsah náplně jako například u společnosti Liqa? Za cenu cca 250 Kč prodávte něco kde je jen vata namočená v roztoku. U konkurence žádná vata není a je tam tedy roztoku mnohem více a ještě za menší cenu. Možná by se nad tím měl výrobce pozastavit. Na můj vkus oproti konkurenci, ikdyž Vaše jsou elegantní, jste velice drazí.
Jan Stetina
Karel SKYCIG CZ
Dano, blahopřeji Vám a přeji pevnou vůli i do budoucna! Krásný Nový Rok 2013!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Devátý týden "bez" .... :-)
Dana Čeganová