Vaše ohlasy


Lea Motlová

Podělím se s vámi o svou zkušenost: Koupila jsem si SKYCIG na začátku března 2013 a musím se za to sama sebe pochválit. Cigarety mi totiž nikdy vlastně moc  nechutnaly, kouřila jsem spíš z blbosti a krabička mi vydržela tak na tři dny. Zato teď si to fakt vychutnávám (vanilková, lalalá). Taky se mi líbí, že nepotřebuju zapalovač, nemusím vysypávat popelník, doma to nesmrdí, nekuřáci v mé blízkosti neprotestují. A taky si užívám to, že si "zapálím" i tam, kde je zákaz kouření (no, v tramvaji jsem si ještě netroufla, ale v kině už jo). Krabičku dobíjím tak jednou týdně,  cigaretu asi jednou denně - nebo tak nějak. Nejsem ale vášnivý kuřák - za 11 týdnů jsem spotřebovala 10 náplní, tedy jako bych každý den vykouřila asi 4 opravdové cigarety. Už jen při  tomhle pomyšlení se mi dělá špatně! Kdyby pan Janda založil nějaký FANklub kuřáků SKYCIG, hlásím se předem!  LEA MOTLOVÁ, Praha

Lea Motlová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Aleno,

jsme rádi, že jste již tak dlouho se SKYCIG spokojená!

Baterie, jak uvádíme v popisu produktu, mají životnost 300 nabíjecích cyklů. To je v praxi cca 2-5 měsíců životnosti, podle častosti použití (já kouřím hodně a baterie mi vydrží tak asi čtvrt roku). Jako každé jiné baterie postupně kapacitu ztrácejí (stejně jako baterie v mobilu atp). Kartomizér potřebuje určitou porci "šťávy", aby se aktivoval atomizér uvnitř a začal produkovat dým. Jako naší dlouholeté zákaznici Vám ale nabídnu výraznou slevu na dokoupení nových baterií, ozvěte se mi přes email!

Jinak samozřejmě v případě nižší, než výrobcem deklarované životnosti, baterie obratem nahrazujeme novým kusem.

Díky za pochvalu, přeji pěkný večer a těším se na Váš email!

Karel SKYCIG CZ
Alena Lišková

Přeji dobrý den,

už takřka rok používán skycig a jsem velice spokojená. Klasická cigareta mě už neoslovuje. Mám však jeden problém. Zakoupila jsem dva startovací balíčky a jednu baterii navíc. Tedy z pěti baterií mi po několika měsících dvě nefungují. Přes plné nabití nereagují na našroubovaný katomizér. Ani na nový  použitý poprve ani na již rozkouřený. Vztahuje se na takový problém záruka? Jinak nelze než váš produkt CHVÁLIT !

 Alena

Alena Lišková
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Evo, nabídka příchutí je u SKYCIG víceméně stabilní. Výrobce sází na jedinečnost chutí a rozsáhlé testování mezi lidmi před jejich zařazením do prodeje. Pokud jste zvyklá na příchuť kávy, bude Vám jistě vyhovovat příchuť Tabák Crown, která má kávový dozvuk. Také díky a pá :)

Karel SKYCIG CZ
Eva Vokounová

Dobrý den, prosím o sdělení, kdy bude rozšířena nabídka příchutí. Zatím jsem kouřila "čínské dreky", ale už mi došla trpělivost, neboť po 14. dnech je baterka k nenabití a při snaze provedení šluku lezou oči z důlků. Ale zvykla jsem si na příchuť kávy, tak doufám, že se dočkám. Dneska jsem si Vaši cigaretu objednala, tak doufám, že bude fungovat. Díky a pá. Já.

Eva Vokounová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Rostislave, díky za pochvalu, kritiku i dotaz. Ta kritika nedostatku zboží v Electroworldu je bohužel opodstatněná, za to se omlouvám a nabízím 100,-Kč slevu na Tvůj další nákup jako kompenzaci za zbytečnou cestu do Čestlic. Problém tkví ve změně legislativy, kdy byl nikotin zařazen mezi nebezpečné látky a prodejci si musí zařídit povolení, což chvilku trvá. Nevím proč lhali o důvodu, jejich objednávky expedujeme, jako všechny ostatní, do druhého dne, proč nepřiznali tento pravý důvod... Každopádně od příštího týdne je již zas SKYCIG k dostání i na pultech Electro World.

Co se týče dotazu, tak chyba je v Tvé manipulaci - nesmí se nabíjet baterie když zároveň nabijíš Nabijecí krabičku, mohlo by dojít k poničení baterie! (uvádíme to v návodu i zde na webu). Doufám že Tvé baterie přežily a přeji pěkné dopoledne!

 

Karel SKYCIG CZ
Rostislav Rumun

Zdravim, mám jednu pochvalu, jednu kritiku a jeden dotaz :) chci pochválit chuť a kouř, to je super a nahradilo mi to většinu kouření. Měl jsem ale dvakrát problém koupit v elektroworldu náplně - čestlice. Prý jim dodáváte pomalu (mi řekli). A také se chci zeptat na nabíjení - když nabíjím krabičku i baterii tak červená dioda nechce zhasnout, je to chyba? Díky a ahoj. RR

Rostislav Rumun
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Pavle,

držím Vám palce ať vydržíte! Beznikotinové náplně má výrobce v plánu již delší dobu, ale zatím skutek utek... Osobně doufám, že to během letoška bude, jelikož poptávka je celkem značná.

Přeji pěkný víkend!

Karel SKYCIG CZ
Pavel Malý

Dobrý den, jednak Vám tedy musím říct že to je fakt že ty rána bez bolesti hlavy jsou skvělá změna :)

E-kouřím skycig už skorko tři měsíce a snížil jsem spotřebu cigaret z 30 na 3-5!! Díky! Ještě by mě zajímalo, zda nebudete nabízet beznikotinové náplně, nejprve jsem měl 18mg a nyní již kouřím 12mg tak si říkám zda bych to nedotáhl až na nulu?

Pavel Malý
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Miroslave, se SKYCIG po ránu žádná bolest hlavy nehrozí! Přeji Vám pevnou vůli, kterou u piva budete jistě potřebovat, a držím palce :)

Karel SKYCIG CZ