Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jarmilo, skořice se zatím dělá jen v síe 12mg, výrobce už dlouho slibuje i 6mg a 18mg, nicméně zatím skutek utek...

 

Ahoj Jarko, je to tak, nabíjení trvá stejně dlouho.

Karel SKYCIG CZ
Jarmila Křečková

Ahoj, budete vyrábět skořicové náplně ve verzi light?

Ahoj Jarko, v té USB nabíječce to trvá stejně dlouho je to stejné, mám to v kanclu.

Jarmila Křečková
Jarka Furstová

Ahojte nemáte někdo pro srovnání USB nabíječku, trvá nabíjení s ní dýl než v nabíjecí krabišce? dík

Jarka Furstová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj, to jsem rád, jinak ta fotka by měla být se SKYCIG, ale to neva :)

Napiš do poznámky v příští objednávce "sleva web" a ty dvě stovky Ti odečteme! 

Karel SKYCIG CZ
naninka vítová

ahoj, vaše ecigaretka mi moc chutná, a dala jsem si do registrace fotku tak dostanu tu slevu že ano? :)

naninka vítová
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jiří, rád slyším o Tvém úspěchu a blahopřeji!

A díky za info o Zličíně, obratem to pořešíme.

Karel SKYCIG CZ
Jiří Voříšek

Čau, tak já se taky pochlubím, už skoro 4 měsíce nekouřím cíga díky Skycig.

Taky zdravím Andreu, už se mi taky jednou stalo, že jsem si koupil kartonek, kde byla jedna náplň lehce vyteklá -kapička na igelitu uvnitř, a pan Karel mi s dalším balíčkem poslal dvě jako náhradu, chce to asertivitu ;)

Btw. ve Zličíně jste vyprodaní...

 

Jiří Voříšek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Andreo,

blahopřeji Vám k tomu, že jste díky SKYCIG přestala kouřit, a děkuji za zpětnou vazbu k našemu velkoobchodnímu partnerovi.

Již jsme podobný ohlas obdrželi několikrát v minulosti, vždy ze stejných míst, a to tam, kde kurýr evidentně špatně zachází se zásilkami (vytečení náplní je způsobeno mechanickým narušením boku náplně a to i přes zabalení do bublinkového obalu).

Chápu, že v naší republice je zvykem si v podobných situacích postěžovat a nechat to být, u nás to tak ale nedělejte, my řešíme reklamace do druhého dne. Až si u nás budete příště objednávat náplně, napište mi o tom rozbitém kartonku, samozřejmě Vám ho nahradíme (nemusíte jej posílat). Měla jste tak učinit rovnou a my bychom Vás toho zklamání rádi ušetřili ;)

Karel SKYCIG CZ
Andrea a Miroslav Petrášovi

Dobrý den,mám dobrou a bohužel špatnou zprávu.Ta dobrá je,že už rok nekouřím běžné cigarety a to díky skycig.Spokojenost maximální a to se vším všudy.Počínaje přístupem p.Karla do chutě,dýmu,balení a všeho co k tomu patří.Ovšem už 2x se mi bohužel stala nešťastná událost -v průběhu cca 4 měsíců byly zakoupeny  v prodejnách Elektroworld Zličín 2 balení náplně 6mg tabák a doma (Trutnov) jsem zjistila,že balení je zajedno "vylité" a chuť s dýmem v jedné náplni vydržela 2 DNY :( Z jednoho balíčku byla jedna náplň v pořádku a z druhého 2 kusy.Podotýkám že kuřák jsem již sváteční a jedna náplň mi sloužila i 14 dnů.Náplně nejsou pro mne tak uplně zanedbatelnou částkou a tudíž je to velké zklamání a bohužel nespokojenost. :( A.Kopecká

Andrea a Miroslav Petrášovi
Karel SKYCIG CZ

Dorbý den Leo,

děkujeme za ohlas a blahopřeji Vám! FANklub zatím nemáme, můžete sledovat náš facebook. Vím, že někteří naši zákazníci si chtěli o svém vítězství nad cigaretami pokecat na těch dvou třech diskusních fórech co na českém webu jsou, byli ale nařčeni ze spamování, na těchto fórech si povídají lidé používající velké dolévací e-cigarety a nechápou, že někdo používá něco ve velikosti běžné tabákové cigarety jako je SKYCIG a upřednostňuje elegantní vzhled, bezpečnost náplní a jednoduchost použití před půlkilovou baterií, která vydrží týden... Již jsem se bavil s dovozci podobných malých e-cigaret, že bychom založili nějaké diskusní forum pro uživatele SKYCIG a velikostí podobných e-cigaret, zatím ale skutek utek - brzy s tím něco udělám!

Karel SKYCIG CZ