Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Dano!

Díky za zpětnou vazbu na EW, některé prodejny nám dělají problémy, ale problémy častou souvisí i s kurýrem, který je zaváží - když se se zásilkami hází, mohou se kartomizéry poškodit a vytéci. Těžko ale v této fázi obvinit kurýra, když to mohl poničit i skladník... Rozhodně je dobré kartonky kontrolovat před zaplacením! Ale i v případě, že jste zakoupila něco závadného v EW, napište mi to do poznámky v objednávce, a my Vám dáme kartoizéry zdarma navíc (beztak Vám jako dlouhodobému zákazníkovi přibalujeme bonusy k objednávkám).

Gratuluji k výročí a děkuji za celý tým SKYCIG!

Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová

Ale jinak - 1.11.2013 jsem oslavila roční výročí se SKYCIG :-). A jsem spokojená.

Dana Čeganová
Dana Čeganová

Dobrý večer,

vím, že máte dovolenou, přesto musím právě teď napsat svou zkušenost. Karlovarský EW a zkušenosti s náplněmi SKYCIG.... Hrůza.... Před dvěma týdny výběr ze čtyř druhů, od každého druhu max. 3 krabičky. Přála jsem si vanilku (2 krabičky). Protože už mám své špatné zkušenosti, nechala jsem si krabičku otevřít. A samozřejmě - náplně byly vyteklé. Nezbylo tedy nic jiného než si vzít poslední krabičku s vanilkou a jít. Před týdnem - výběr ze tří druhů - max. dvě krabičky - vanilka pouze jedna krabička. Samozřejmě právě ta krabička s vyteklými náplněmi. Chtěla jsem tedy skořici. No a co myslíte - náplně byly opět vyteklé. Takže jsem měla opět smůlu. Slečny s úsměvem vrátily krabičky s vyteklými náplněmi na původní místo, aby si je koupil někdo jiný, kdo si náplně nebude kontrolovat. Upozorňuji, že to nebyly mé ojedinělé zkušenosti s tímto EW! A to nemluvím o náplních, které jsou občas úplně prázdné. Omlouvám se za tolik vět, ale jsem fakt naštvaná.

Zdravím.

Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ

Zdravím Vás oba dva, pánové, díky za zpětnou vazbu!

Už jsem to tu někde psal, ty E-kusovky nemají konzistentní kvalitu, namísto výrobce udávaných "až 400 potáhnutí" se reál u současné várky pohybuje mezi 300-350 potáhnutí. Proto máme dlouhodobější akci a dáváme dvě E-kusovky za cenu jedné, takže kupující rozhodně netratí! Prostě jednáme fér a nikoho nelakujem!

Lukáši, mám pocit, že ten mentol mohl bonusový kartonek, který ke Startovacímu balíčku přidáváme navíc, píšeme to rukou na fakturu. Bohužel jsem nebyl u balení zásilek, ale takové byly mé instrukce v době Vašeho nákupu (kartonek extra). V degustačním balíčku je 5 různých příchutí - dokonce jsem v reakci na Váš ohlas 3 rozbalil a ochutnal, abych se přesvědčil, výrobce tam nedal omylem je mentol... Rozhodně ale počítejte s tím, že s e-cigaretou je veiice lehké se v kouření "rozjet" - člověk to netípá, SKYCIG díky své váze může mít člověk v koutku úst, a když mu to chutná, kouří ze začátku mnohem více, než když kouřil tabák, znám to z vlastní zkušenosti :)

Jestli máte nějaké dotazy, jsem Vám k dispozici na emailu 24/7!

Karel SKYCIG CZ
Míla Maksa

Hele ty degustační kartonky jsem přestal taky kupovat, vydrží míň asi o čtvrtku nebo i o trochu ví, ale oni to tu píšou. Jinak drahý to tu je to jo já si kupuju skycig když jsem na cestách nebo v restauuraci kvůli výdrži krabičky respktyve vzhledu - nechci mít v luxusnim prostředí v ruce eGo to by se člověk propadl žejo :) Jinak jsem to ze začátku počítal a vycházel mi to na to co říkaj, občas ta kusovka vydrží míň, coš už tu přiznali někde níž. Mam nejradši skořici, takovou nikde jinde nemaj. zdar a sílu!

 

Míla Maksa
Lukáš Hosnedl

Tak já nevím. Výdrž baterky i nabíjecí krabičky by mi nevadila, od toho je kombinace krabičky, USB nabíječky a více baterií poruce, ale ty kartomizéry... Buď jsem se od doby, co jsem přešel na e-cigarety, díky poměru cena/množství u čínských náplní dostal na ekvivalent víc než jedné krabičky vykouřené za den, a to jsem předtím kouřil max. 10 klasických cigaret denně, nebo ty kartomizéry vzhledem k ceně a zveřejněným tvrzením vážně moc dlouho nevydrží. dostal jsem minulé pondělí degustační karton (ovšem všech 5 kartonků bylo příchuti mentol) a ještě navíc balíček skořice, tzn. dohromady 10 kartonků, a dneska už nemám nic. Máte někdo podobnou zkušenost nebo jsem zatím sám, případně se ze mě vážně stal tak zoufale náruživý kuřák proti dřívějšku? :-) Každopádně budu chtít zkusit ještě aspoň příchutě cherry a vanilla, nejspíš rovnou 18 mg, ve stejné síle i mentol a tabák Crown, a buď to bude lepší nebo se snad nakonec vrátím k cigaretě E-Go C a liquidům od Dekangu, i když manipulace se Skycig je samozřejmě výrazně pohodlnější a příchutě jsou taky kvalitnější.

 

Lukáš Hosnedl
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Jirko,

máš pravdu, výrobce v tomto údaji přehání. Proto jsme tam na český obal dali "až dvě krabičky cigaret". Stejně tak výrobce uvádí výdrž kartomizérů 300 potáhnutí, my ale uvádíme na webu 250, což odpovídá realitě. Sice pak vypadáme dražší než konkurenční výrobci, protože ti přehání také, ale na webech to již nepřiznají... Navíc ty E-kusovky nemají tak konzistantní kvalitu, některé várky vydrží 350-400, některé 300-350... U náplní (kartomizérů) je výdrž konzistentní a dobrá.

Měj se, Nabíjecí krabičku SKYCIG snad na letištích nezařadí mezi nože, pilníky a tekutiny :)

Karel SKYCIG CZ
JirkaJavorský

Ahoj, já kupuju kusovky často na cesty a je to tak, že průměrná výrdž je opravdu 350 potáhnutí a když člověk kouří neustále bez odpočinutí tak spíš 300. Těch 400 se mi ještě nikdy nepovedlo. Je to ale supr do letadla, už mi dvakrát nechtěli pustit na letišti nabíjecí krabičku a připadal jsem si jako terorista :))

JirkaJavorský
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Lukáši,

jak to popisujete, asi jste dostal vadnou E-kusovku. Ani ji neposílejte zpátky k reklamaci, dáme Vám novou. Omlouvám se za komplikaci, nic není 100%-ní, bohužel ani SKYCIG.

Startovací balíček jsme Vám již odeslali, psali jsme si emailem o náhradní adrese. Kvalitativně je e-cigareta od SKYCIG mnohem výše než E-Kusovka, což logicky vyplývá í z ceny - jestli jste tedy byl nadšen z E-Kusovky, ze Startovacího balíčku budete mít opradvu radost :)

Toptrans rozhodně 100% není, je ale určitě o 100% lepší než Pošta. Číslo bytu i telefon byl v objednávce zadán - bez telefonu Vám Toptransí dispečer ani nechce vzít objednávku zásilky... Pokud by se to stalo opakovaně, prosím neváhejte mi zavolat a já je na dispečinku trochu sprdnu, kurýr má povinnost se Vám ozvat, když k Vám jede.

Obě slevy jsme Vám samozřejmě započítali, takže díky kombinaci slev, které jste objevil, máte defakto dva nejlevnější Startovací balíčky v republice ;)

Pokud budete mít další dotazy, prosím napište mi na email (nebo po telefonu), tam mě zastihnete každý den. 

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hosnedl

Dneska mi dorazila E-kusovka. Dřív jsem kouřil několik let tabákové cigarety jako Marlboro, Camel, Lucky Strike nebo Benson & Hedges, potom několik měsíců e-cigaretu E-Go C s e-liquidy Dekang, buď 18 nebo 24 mg. Od té doby jsem si pak klasickou cigaretu dal jenom asi dvakrát, byl jsem nadšený, ale teď už mi všechny neduhy dolévacích e-cigaret, které Skycig tak názorně popisuje a vyvaruje se jich, začaly vadit natolik, že už jsem to dál snášet nechtěl. :-)
Z designu E-Kusovky jsem nadšený, tabák Crown chutná taky úchvatně, akorát jsem cigaretu dostal v jednu hodinu a teď už vůbec netahá... Při vší úctě si rozhodně nemyslím, že by tohle bylo 350 až 400 potáhnutí. A to jsem nekouřil nijak extra intenzivně - byl jsem mezitím ještě ve městě a pak vzal kamaráda domů na návštěvu, takže jsem mohl potáhnout průměrně tak 20x za hodinu, tj. teď bych měl být nanejvýš na 100 potáhnutích. Nejdřív jsem si myslel, že se baterie jenom přehřívala, ale když to teď, asi hodinu od prvního vynechání, zkouším už poněkolikáté znovu, neděje se pořád nic. Jsem nevidomý, takže jestli svítí dioda si bohužel neověřím. :-D Navíc se mi zdála cigareta opravdu hodně slaboučká vve srovnání jak s tabákovými cigaretami, tak s e-liquidy od Dekangu. nevíte tedy někdo, jestli se tohle u e-kusovek stává častěji? Už asi půl hodiny poté, co jsem kusovku vybalil, jsem byl pevně rozhodnutý pořídit si startovací balíček pro sebe a dokonce i menší set Skycig start pro přítelkyni, kterou už čínská e-cigareta zaujala a Skycig nadchla, dokonce jsem se s cigaretou už vyfotil s tím, že to použiju na Facebookovou akci, dokud byl kamarád ještě u mě, ale teď už se do toho tolik nehrnu...
Pokud do toho tedy nakonec půjdu, chtěl bych se ještě zeptat, jestli se už ve Skycig balíčcích standardně dodávají nové baterie freedom nebo ještě starý typ, popř. jestli se dají freedom dokoupit samostatně. V popisu skycig setů ani jednotlivých baterií jsem nic o Freedom neviděl. Zároveň jsem na oficiálních stránkách výrobce narazil na zmínku o nových nabíjecích krabičkách Freedom, pokud se nepletu, takže jak je to s nimi u nás?
Ještě bych měl jednu připomínku: Málem jsem se minul s kurírem. Když jsem mu nakonec zavolal, zjistil jsem, že na mě neměl telefon a samozřejmě nevěděl ani, na který zvonek má zvonit (máme na zvoncích jjméno majitele bytu), takže odjel. Naštěstí byl ještě ve stejné čtvrti, když jsem mu volal. Očekával bych, že TopTransu předáváte tuto informaci při zadávání zakázky přímo z objednávkového formuláře. Pokud tomu tedy standardně tak není, existuje nějaký způsob, jak telefon sdělit dopravci ještě předtím, než by měla být zásilka doručena?
Předem mnohokrát děkuji za jakoukoli odpověď.

 

Lukáš Hosnedl