Vaše ohlasy


Andrea a Miroslav Petrášovi

Chci poděkovat za ochotu (hlavně při reklamaci) a vstřícnému jednání.V minulé objednávce bylo vše naprosto v pořádku + náplně navíc,za což znovu velice děkuji a objednávám si bez obav náplně další.

Přeji hodně spokojených zákazníků i v tomto roce :)

Andrea a Miroslav Petrášovi
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Karle!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas a jsem rád, že takovouto shodou okolností jste přestal kouřit, i když jste to patrně neměl úplně v úmyslu :) Každopádně blahopřeji k úspěchu! ...Až se Váš otec rozhodne pro e-kouření, můžete použít slevový kupon, který je u Startovacího balíčku, a otcovi jej zakoupit se slevou ;)

 

Dobrý den Radku!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas! Co se týče vašich dotazů, nemusíte se obávat nekompatibility. Jelikož s Američany (BLUcig), kteří nedávno koupili fabriku ve Skotsku (SKYCIG), zatím není přiliš progresivní debata o novém ceníku BLU by SKYCIG (to je velmi eufemisticky řečeno :), domluvili jsme se s nimi na tom, že nám ještě vyrobí a prodají ještě jednu velkou várku zboží s původním názvem a brandingem. Až to doprodáme, tak snad již bude u konce ten chaos panující ohledně převzetí firmy a budeme mít nový ceník pro BLU by SKYCIG (to nyní vidíte na britských webových stránkách výrobce). BLU je plně kompatibilní se SKYCIG (baterie, kartomizéry, nabíjecí prvky), a až se s výrobcem domluvíme na cenové politice, přechod na BLU bude hladký, hlavním rozdílem bude - jak to tak vypadá - barva baterií a kartomizérů.

Přeji Vám pěkný den a vše nejlepší do roku 2015!

Karel SKYCIG CZ
Radek Trn

Jsem se SKYCIG naprosto spokojený, od té doby, co jsem zkusil příchutě višně a moka, tak už cigarety nekouřím a 12mg mi bohatě stačí k uspokojení potřeby nikotinu. Určitě bych chtěl pokračovat v používání SKYCIG, ale mne trošku zaráží, že na originálních stránkach SKYCIG teda už vlastně BLUCIG (http://www.blucigs.co.uk) jsem nenašel stejné e-cigarety, které vy tady prodáváte - už mají pouze blucig v černé barvě a předpokládám, že cartomizery nejsou kompatibilní s vašimi SKYCIG freedom..... No a mé otázky jsou:

1. má pro mne význam kupovat si další freedom baterie popř. další kartomizéry?

2. budu muset v budoucnu přejít na nové BLUCIG cigarety?

Děkuji

 

Radek Trn
Karel Moravčík

Zakoupil jsem dva startovací balíčky k Vánocům otci a matce, a nakonec jsem přestal kouřit já, protože táta odmítl odložit cigára :) Takže díky a vše nejlepčí do 2015!

Karel Moravčík
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Lukáši,

dva největší prodejci SKYCIG a BLUcig fúzovali a jak jste viděl na stránkách výrobce SKYCIG, výrobky jsou rebrandovány na BLU by SKYCIG. Výrobky jsou kompatibilní a příchutě zůstanou. Až je budeme mít na skladě, dozvíte se více, zatím je vše ve stavu jednání. Přeji pěkný den bez tabáku!

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hosnedl

Dobrý den,
jestli jsem to ze stránek výrobce správně pochopil, přejmenoval se v posledním roce ze Skycig na Blu, zařadil do své nabídky některé nové produkty (pro kit aneb první clearomizér řady Skycig/Blu, e-liquidy k němu včetně dvou nových příchutí oproti přednaplněným cartomizérům atd) a změnila se hlavně i spousta názvosloví. Např. zajímalo by mě, jestli starter kit a premium kit jsou teď totéž co Skycig Start Freedom (599 kč) a startovací balíček Freedom (1599 kč) momentálně dostupné na Vašich českých stránkách. Nějaké vysvětlení v aktualitách nebo aspoň tady v ohlasech bych velice uvítal a asi bych nebyl sám. :-) Děkuji.

Lukáš Hosnedl
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den všem, děkujeme za Váš ohlas!

Jarmilo, děkujeme Vám za věrnost naší značce, poštovné je za stovku už velmi dlouhou dobu, ale můžete objednat nad 2000.-Kč a doprava je pak zdarma, navíc dlouholetým zákazníkům přidáváme do každé zásilky bonusy v podobě zboží zdarma. Nejbližší prodejna je na Ostravě - Hrabové Alfacomputer (TS Bohemia).

Martine, děkuji Vám za pozitivní ohlas, ale také za zprávu o chování v EW, se spoluprací s nimi končíme. Co se týče poštovného, tak když se předzásobíte a jednorázově nakoupíte nad 2000,-Kč, máte kurýra zdarma!

Lukáši, omlouvám se Vám za pozdní odpověď, nicméně jste udělal dobré rozhodnutí, více než polovina kupců Startu se stejně rozhodne dokoupit nabíjecí krabičku a druhou baterii, tedy upgraduje na úroveň Startovacího balíčku. Děkuji i za Váš ohlas a blahopřeji k tak vychytanému nákupu ve slevě :)

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Ondřejík

Tak nakonec jsem se se vykašlal na Start balík za 599,- a rovnou jsem si koupil celý set a udělal jsem dobře. Nakoupil jsem EW Avion Ostrava a jelikož vyprodávali kartomizéry za 100 balíček, tak jsem vzal od každé chutě dvě a jsem spokojený. I když jsem zde četl že v EW se může natrefit i na otevřené balíčky a vypotřebované kartomizéry, tak v SP Avion se to nestalo. Prodávající přímo přede mnou otevřel balení a podíval se, jestli nejsou vyteklé, pokud byly, dal jiné, které nebyly. Zatím jsem na 100% spokojen, na klasickou cigaretu jsem zatím nesáhl a ani nemám chuť, a to jsem dával denně krabičku bezfiltrových Camel. :) Takže díky a SkyCig a vřele doporučuji. :) Určitě na těchto stránkách nejsem naposled, a ne jen kvůli náplním. :)

Lukáš Ondřejík
Jarmila Krejčí

Dobrý den,

skycig mám už skoro 3 roky. Dostala jsem to jako vánoční dárek. Nejvíc se mi zamlouvá vanilková příchuť 18mg. Dvakrát jsem si objednala u vás další náplně, ale odrazuje mě teď už poštovné. Vrátila jsem se k cigaretám. Je to nepříjemné, když není možnost si náplně koupit v místě bydliště. Nejsme žádný zapadákov a prodejna Electro World u nás je nejméně jedna.

Je nějaká šance či naděje, že se náplně skycig budou prodávat i v Havířově? Děkuji za odpověď.

Jarmila Krejčí
Lukáš Ondřejík

Dobry den,

 

mel bych dotaz. Kdy bude dostupny na e-shopu Skycig Start za 599,-?

 

Diky za odpoved. Lukas

Lukáš Ondřejík