Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Jano,

děkuji Vám za pozitivní zpětnou vazbu a nezapomeňte, až nás budete někomu doporučovat, že může využít slevu z Vašeho kuponu!

Karel SKYCIG CZ
Jana Brejchová

Velice bych vám chtěla poděkovat za jednání při reklamaci. Ještě jsem se s takovým přístupem v Česku nesetkala. Jste naprosto úžasní. Balíček dnes přišel a cigareta se už dobíjí tak jak má. Také vám moc děkuji za další přibalené kartomizéry jako dárek. Určitě vás budu všem doporučovat.

Jana Brejchová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Tomáši,

děkuji Vám za pozitivní recenzi a za pochvalu, které si velmi vážíme. Držím Vám palce ať definitivně zvítězíte nad tabákem!! :)

Karel SKYCIG CZ
Tomáš Dvořák

Dobrý den.

Byl jsem docela silný kuřák a vůbec jsem tomuto výrobku a ani jiným nevěřil... Jsem mile překvapen. Je to vynikající a vůbec nemám chuť na klasickou cigaretu. Tento výrobek jsem si vybral dle testu na internetu a nedám na něj dopustit. Opravdu doporučuji a moc chválím i Českého distributora.

Super!!!

Tomáš Dvořák
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Petře!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas a můžete i do budoucna počítat s naší maximální snahou a vstřícností!

Přeji pěkný prodloužený víkend!

Karel SKYCIG CZ
Petr Livora

Dobrý den,

před necelými 14 dny jsem si koupil sadu a musím říct, že jsem naprosto spokojen. Opravdu je to "skoro" jako kouřit klasickou cigaretu, kterých teď vykouřím daleko méně. Výdrž baterie by mohla být větší, ale je to daň za to, že i velikost je stejná jako klasická cigareta. A díky nabíjecí krabičce je možné dobít kdykoliv.

Musím jen souhlasit se super jednáním a prozákaznickým přístupem;-)

Děkuji!!

 

Petr Livora
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Roberte!

pokud některé z náplní vydrží jakkoliv kratší dobu, prosím obracejte se na mě emialem a domluvíme se, kam Vám pošleme náhradu za ty dva vadné kartomizéry a samozřejmě Vám jako obvykle přibalíme k zásilce někajé bonusové náplně :)  ...co se týče trafiky, kde by Vám vyhovoval nákup SKYCIG, dejte jim náš telefon, případně mi napište do emailu jejich číslo a jistě se s nimi dolmluvím!

Dobrý den Petře!

V tomto případě může dojít k poškození baterie, není to 100% jistota, ale stát se to může. Děkuji Vám za pozitivní ohlas, jsem rád, že Vám SKYCIG vyhovuje! :)

Karel SKYCIG CZ
Petr Hora

Dobrý den, možná už byl můj dotaz zodpovězen, ale přesto se zeptám, neboť se mi nechce pročítat tím množstvím dotazů. :-) V návodu je uvedeno, že se nesmí e-cigareta dobíjet, pokud je dobíjecí krabička připojena k el. síti. Jelikož jsem lajdák, stává se mi, že mám vybitou jak dobíjecí krabičku, tak obě cigarety. Můj dotaz tedy zní, co by se stalo, kdybych současně dobíjel krabičku i cigaretu? Mockrát Vám děkuji za odpověď.

Jinak mé hodnocení SkyCig je VÝBORNÉ !!!

Petr Hora
Robert Franc

Dobrý den,

balení SKYCIG jsem zakoupil v EW HK a zatím jsem spokojen. Při dokupování kartomizérů se mi stalo, že 2 fungovali tak na 10 potáhnutí a pak konec... Je možno řešit nějakou náhradu? Vím, že to půjde složitě....

Balení SKYCIG jsem ukazoval u nás v trafice a cigareta se jim moc líbila. Je možnost rozšířit distribuční síť i do jiných obchodů? Díky za odpověď

 

Robert Franc
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Andreo!

Děkuji Vám za pozitivní ohlas! Na nadstandartní zákaznický servis se u nás můžete spolehnout vždy!

Karel SKYCIG CZ