Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Karle, děkuji za Váš dotaz, nyní před Vánoci chystáme velké množství akcí a slev!

Nové náplně až po novém roce :)

Karel SKYCIG CZ
Karel Vlášek

zdravím

Nechystáte nějaké novinky?Třeba co se týče krabiček atd

Karel Vlášek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Karle, nové vynikající E-kusovky nám dnes doručili, více informací Vám pošlu po emailu!

Karel SKYCIG CZ
Karel Vlášek

zdravím...už máte ty jednorázové ecig?pár kamarádu by to chtělo zkusit

Karel Vlášek
Karel SKYCIG CZ

Karlosi, díky za ohlas a blahopřeji k Vašemu vítězství nad tabákem! Závadu s náplněmi jsme Vám doufám vynahradili zasláním kartonku zdarma :)

Marku, prosím obraťte se na mě po emailu (karel@elektrocigo.cz), Váš problém vyřešíme zasláním náhradního zboží, musíme se jen dopátrat, v kterém komponentu je problém. Mrzení Vám vynahradíme bonusovými náplněmi!

Jaroslave, blahopřeji k Vašemu úspěchu a děkuji Vám za radostný ohlas, sdílíme Vaší radost s Vámi! :) Díky i za Vaší misionářskou činnost a souhlasím, že večírky ráno bolí ze 70% po cigárech, se SKYCIGem jsou bolestivá rána mnohem veselejší ;D

Karel SKYCIG CZ
Jaroslav Humes

Dobrý den moc děkuji za zaslání bonusu k mé objednávce . Jen abych Vás i já potěšil tak už čtvrtý týden nekoučím normální cigarety jen Vaše skycigarety, jsem nad míru spokojený a doufám že už nikdy nezačnu kouřit normální cigarety. číslo objednávky bylo 20170001 s pozdravem Humeš Jaroslav ((    samozřejmě vám pomáhám stejně jako Vy mně ukázal jsem mím kamarádům vaší cigaretu a do týdne jí měli také)).Jestli to opravdu je nezávadné jak se říká tak nevím proč už to někdo nedal na trh dávno .Za mne super cítím se báječně a pokud to někdy na večírku přeženu s pitím tak skycígo kouřím jak zběsilý ale sakra to ráno po picí akci je tisícKRÁT  nesrovnatelné žádná pachuť a nechutenství po celý den jako když jsem kouřil normální cigarety. DÍKY BOHU !!!!!!!!! A HLAVNĚ NESMRDÍM MANŽELCE kterou moc MILUJI a která NEKOUŘÍ !!!!! dal bych Vám nobelovku moc dík a určitě naschledanou.

Jaroslav Humes
Marek Gerčak

Zdravim , prosím vás mám vašu e-cigarety asi necelý mesiac, ale vyskytol sa problém s krabičku , ktorá mi zrazu nechce vôbec nabíjať a to isté sa stalo aj kolegovi, skycig sme objednávali spolu a krabičky neutrpeli žiaden pád alebo naraz, môže ísť o nejakú výrobnú chybu pár kusov alebo jak to je s reklamáciou prípadne , čo robiť inak okrem toho problému veľká spokojnosť ...ďakujem za odpoveď 

Marek Gerčak
Karel Vlášek

Zdravím

Jmenuji se Karlos a kouřil jsem v průměru tři krabičky camelek denně.před třemy týdny jsem k narozeninám dostal startovací balíček fredom a z minuty na minutu jsem přešel na skycig.Od té doby jsem si nezapálil ani jednu cigaretu a co víc normální cigára mi začala smrdět.O usporu pěněz mi zase tak moc nešlo i když ted utratím za kouření cca 1200 měsíčně místo cca 9000 tisíc.už po týdnu jsem cítil že je mi o m oc lépe a dokonce jsem vyběhnul schody do pátého patra :-D.Tuto značku mohu jenom doporučit.Přístup super jenom občas nějaká závada s náplněma ale spíš výmečně.A dokonce se díky svojemu super tvaru nikdo pořád neptá jak to že nekouřím cigarety.jedná se o můj první pokus po dvaceti letech silného kouření s tím skončit a zatím super.ani jsem nedoufal v tak super nahrážku.Děkuji skycig a doufám že se vám bude dařit

Karel Vlášek
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Ivo,

jedná se o reklamní akci, tedy proděláme na balíčku a budeme doufat, že se spokojení zákazníci vrátí pro náplně (kartomizéry) :)

Přeji pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Iva Marekova

Zda se mi to az podezrele levne e cigarete za 59,- na hyperslevy.No uvidim az prijde a jak dlouho bude fungovat.Akorat nvm co je to katomizer?

Iva Marekova