Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Rudolfe, díky za poznámku. Ke kapacitě Baterií SKYcig je vyjádření na úvodní stránce. S výdrží baterie souvisí i jejich velikost a výrobce především chce, aby e-cigareta SKYcig byla vzhledově co nejpodobnější tabákové cigaretě. Nižší kapacita baterie je vykompenzována přítomností Nabíjecí krabičky v ceně Startovacího balíčku. Během jara by měl výrobce kapacitu Baterie SKYcig zvýšit.
Karel SKYCIG CZ
Rudolf Helísek
Dobrý den. Bylo by dobré nabízet i silnější baterie, tyto jsou asi nejslabší na trhu. Proto používám 280 mAh z 510-tky, vydrží 4 x déle. Ruda
Rudolf Helísek
Renáta Dudová
Tato e-cigareta je opravdu skvělá. Všem moooc doporučuji. Měla jsem možnost vyzkoušet od známých i jiné značky, ale nedá se to srovnat se SKYcig.
Renáta Dudová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Jane. Cena dvou kartonů Tabákových Kartomizérů je včetně poštovného na Slovensko 648,-Kč při platbě na účet. Doporučuji Vám učinit to, co dělá většina našich zákazníků - naobjednejte si větší zásobu Kartomizérů a dostanete dopravu zdarma (akce - viz box vlevo). V objednávce je třeba vyplnit adresu, z té poznáme, že jste ze Slovenské Republiky, a následně Vám potvrdíme celkovou cenu včetně případného dopravného a doběrečného. Rychlost doručení na Slovensko je stejná jako po Čechách, tedy 2-3dny od odeslání objednávky. Děkuji za dotaz a přeji hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Jan  Fedorko
DObry den prajem mam taku malu otazocku mozno hlupost ale opakovanie jematka mudrosti takze krabicku a vsetko okolo SKYCIG mam len potrebujem napln dobre som pochopil ze ked si objednam 2 kartony tabaku + postovne vyjde ma to cca 650kc ??? a este jeden dotaz treba pri objednavke uviest narodnost kde to chcem poslat alebo staci vyplnit potrebne info a vy na to pridete ? no a este posledna otazocka :))) za kolko mi to asi pride ?????
Jan Fedorko
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Marku, díky za dotaz! Výrobce u Kartomizérů i u E-kusovky SKYcig uvádí, že byste měl načatý kus vykouřit do týdne. Z vlastní zkušenosti ale vím, že načaté kusy lze použít i po delší pauze. Netestovali jsme sice jaké je maximum, ale stalo se mi, že jsem v bundě cca po pěti týdnech nalezl načatou E-kusovku, a ještě dvě hodinky produkovala příjemné množství kouře... Všeobecně lze říci, že jak výrobce neustále zvyšuje kapacitu výrobků, tyto vydrží o to déle funkční. U E-kusovky SKYcig doporučuji nevyhazovat gumovou krytku, která může prodloužit několikanásobně její trvanlivost.
Karel SKYCIG CZ
Marek Tomša
Mám dotaz začátečníka SKYCIG, dají se rozkouřené kartomizéry uschovat? Možná se ptám špatně, ale mohu mít více rozkouřených kartomizérů? Pokud ano, jak dlouho vydrží. Děkuji Marek
Marek Tomša
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Lukáši, i Vám vše nejlepší do roku 2012! S třemi největšími řetězci trafik jsme již jednali a hned tak jim pokoj nedáme :) Vypadá to ale na běh na dlouhou trať. Důvodem je fakt, že všechny tři řetězce mají smlouvu s nejmenovanou konkurencí, jejíž výrobek již prodávají, jedná se ale o předražený šmejd. Výsledkem je postoj majitelů řetězců, který mi nastínili asi takto: "Ta elektronická cigareta asi není příliš dobrý produkt, protože to kupuje málo lidí, a většina z nich to vrátí jako nefunkční". Předpokládám, že po nějakém čase je přesvědčíme, že prodávají low-end, zatímco my jim nabízíme high-endový výrobek. Nějaký čas to ale potrvá...
Karel SKYCIG CZ
Lukáš Stránský
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to vypadá s možností zakoupení náhradních náplní v trafikách? Tuto možnost bych velice uvítal. Děkuji a do nového roku Vám přeji mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem, Lukáš Stránský
Lukáš Stránský
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Zdeňku! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Nefunkční Kartomizér jsme ještě neměli - ale pokud z něj nešel žádný dým, dá se předpokládat, že byl vadný integrovaný vaporizér v Kartomizéru. To Vám samozřejmě nahradíme, prosím napište mi to do poznámky ve Vaší příští objednávce! Přeji Vám vše nejlepší do roku 2012!
Karel SKYCIG CZ