Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Lenko! Díky za zájem o SKYcig, Vašeho rozhodnutí jistě nebudete litovat! SKYcig je na první pohled stejná jako normální tabáková cigareta - tedy také samozřejmě nemá žádné tlačítko (to najdete u číňanů). Pokud nyní kouříte Red White, zkuste Klasický tabák a Tabák Gold, nejlépe 12mg (pokud by Vám síla nevyhovovala, příště koupíte slabší 6mg, předpokládám, že 18mg na Vás bude moc). Přeji Vám hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Lenka Dusová
Dobrý den, uvažuji o koupi vámi nabízené e-cigarety. Chci se jen ujistit, nemusím při potahování z cigarety mačkat spínací tlačítko? A jakou náplň mám zvolit, když nyní kouřím Red White?
Lenka Dusová
Adéla Wittenbergová
Dobrý den, i já se podělím o zkušenosti s e-cigaretou Skycig. On první chvíle, jsem naprosto spokojená!!! Absolutně mi nahradila klasické cigarety. Startovací balíček je velice praktický, dobíjecí krabička super vychytávka. Někdo si tu stěžoval, jak často musí dobíjet...nechápu, krabičku dobíjím přes noc a každá baterie vydrží mnohem déle, než trvá dobití té druhé, takže se mi zatím nestalo, že bych nemohla kouřit kvůli vybití. Příchutě mne také velice zaujaly, opravdu není jediná, která by chutnala špatně. A jeden kartomizér mi vydrží zhruba tři dny...stejně jako mi vydržela krabička cigaret, takže i v tomto případě splňuje:) Nakonec se nechal zlákat i můj přítel, který je dlouholetým kuřákem a nevěřila jsem, že by do e-cig. někdy šel. Ale i on se teď obejde bez klasických cigaret a jsem za to moc ráda...Konečně, jak říkáme, z nás netáhnou cigára!!!Abych nezapomněla, ještě bych chtěla pochválit a poděkovat panu Karlovi za skvělou komunikaci a ochotu při objednávce. Takže z pěti možných dávám šest hvězdiček a určitě doporučuji každému, kdo zatím váhá. Hezký den :)
Adéla Wittenbergová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jaroslave, mohl jste nás kontaktovat přímo se stížností či se žádostí o radu, vždy vycházíme vstříc všem požadavkům i stížnostem. Mám tak trochu pocit, že jste od konkurence :) .....Ale vážně - Vaší reakci tu nechám i s těmi radami: Nabíjecí krabičku je nejlépe nabíjet každý den přes noc, vydrží nabít baterie cca 6x - chce to zvyk jako u mobilu (mimochodem již máme v nabídce USB nabíječku, na kterou jste se ptal po emailu). V dýmivosti je SKYcig vynikající, pokud ji tedy nesrovnáváte s velkými modely typu E-Go. Chuť je velmi subjektivní záležitost, stovky lidí se nám každý měsíc vrací pro své oblíbené Kartomizéry, mrzí mě, že Vám ani jedna z příchutí SKYcig nevyhovuje... Pokud Vás škrábe v krku a bolí Vás hlava, inhaloval jste se SKYcig více nikotinu, než jste zvyklý (píšete, že jste slabý kuřák) a na to je jednoduchá rada - kupte si slabší Kartomizéry (6mg) - nabízím Vám výměnu Vašich Kartomizérů za slabší a to i včetně již načatých kartonků. Mě také škrábe v krku a motá se mi hlava, když si dám 18mg. Také Vám přeji hezký den a jsem Vám kdykoliv k dispozici na telefonu!
Karel SKYCIG CZ
Jaroslav Štola
Dobrý den,chci se podělit o zkušenosti se Skycig.Mám ji asi deset dní a nejsem spokojen,nabijím krabičku skoro každý den,při kouření je již druhý den kouř slabý a chut špatná a to jsem slabý kuřák a dost mě to škrábe v krku a dráždí ke kašli a bolí mě hlava.Asi to vzdám a počkám si až to bude dokonalejší.Přeji hezký den
Jaroslav Štola
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Danieli, Kartomizéry SKYcig by měly být spotřebovány do tří měsíců. Pokud Vám jde o náklady na dopravu, stávající akce (viz box vlevo) je pojata jako dlouhodobá, lze se tedy těmto nákladům vyhnout.
Karel SKYCIG CZ
Daniel Bezdicek
Dobry den,jakou trvanlivost maji Vase kartomizery? Nechcu si delat objednavky kazdych 14dni,daji se nakoupit treba na pul roku?
Daniel Bezdicek
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Pavle, díky za dotaz! Mentolky máme velmi chutné, doporučuji k vyzkoušení! V Kartomizérech SKYcig je zabudovaný kvalitní jednorázový vaporizér, takže můžete příchuti střídat dle libosti, a nemísí se Vám. Výrobce doporučuje Kartomizér spotřebovat do týdne od jeho načnutí, aby nikotinový roztok nevyprchal, ale z vlastní zkušenosti vím, že vydrží i déle - Vámi uváděné tři dny bez problému.
Karel SKYCIG CZ
Pavel Šigut
Dobrý den, prosím Vás, chtěl bych se zeptat. Já osobně kouřím mentolky nebo ochucené cigarety spíše na chuť. Co se stane třeba s mentolovou příchutí, když si z ní 20krát potáhnu a pak ji vyměním za clasickou tabákovou a nechám ji pak 3 dny ležet v krabičce? Snižuje se životnost? Musí se po prvním použití vypotřebovat? Je to vůbec možné to takhle dle chuti měnit? Díky
Pavel Šigut
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Ivane, díky za poznámku, registraci tu máme nově a jak je vidět, ajtíci se s tím pořád perou, snad to přeperou :) Já také používám Firefox a mám registraci vpravo nahoře pod košíkem, kde i má být. Ale vím, že stejný problém, jaký popisujete Vy, měl známý u Chrome. Prozatím se omlouvám za estetický nedostatek....
Karel SKYCIG CZ