Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Deniso! Zatím od nás bere jen pár trafik, prodejny zdravotnických potřeb a ostravský Alfacomputer, připravujeme sekci na tomto webu, kde bude soupis kamenných prodejen. V současnosti Vám doporučuji pro předzásobení naší akci Doprava zdarma pro objednávky nad 2000,-Kč.
Karel SKYCIG CZ
Denisa Draždíková
Dobrý den, kamarádka mi u Vás objednala startovací balíček jako dárek. Vybrala mi náplně 12 mg. Chtěla jsem se zeptat jestli je možné někde v kamenném obchodě zakoupit náplně, chtěla bych si totiž udělat zásobu a vyzkoušet 18 mg, ale bojím se aby to nebylo moc silné. Děkuji za odpověd.
Denisa Draždíková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Lenko, děkuji za dobré zprávy a hlavně Vám blahopřeji k vítezství nad tabákem! A přeji pevnou vůli i do budoucna! Co se týče baterií, tak výrobce neudává životnost, záleží na tom, jak často je používáte. Já své baterie používám již necelý rok, jedna mi odešla asi po půl roce, druhá ještě drží (ale kapacita už je tak cca 60%) - s tím, že vykouřím cca jeden kartomizér za dva dny. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat na karel@skycig.cz!
Karel SKYCIG CZ
Lenka Dusová
Dobrý den,koupila jsem si SKYcig, mám ji sice pouze pátý den, ale zatím jsem naprosto spokojená. Ani jako dlouholetý kuřák jsem vůbec neměla problém přejít na e-cigaretu, dokonce mi normální cigareta začala za dva dny "smrdět". Takže přesně to, co jsem si přála a v co jsem ani nedoufala. Minimálně dva kamarády to tak nadchlo, že jsem jim poslala odkaz na Vás:-))Jen maličkost-nenašla jsem nebo jsem přehlédla informaci, kolik dobití nebo jakou má baterie životnost.
Lenka Dusová
Aneta  Matušková
Dobrý den Karle, moc Vám děkuji za informace, tohle přesně jsem potřebovala vědět, i když jsem si pak v rychlosti přečetla,kolik chyb jsem v dotazu udělala :-) Také Vám přeji krásné Velikonoce. A ještě jednou děkuji za ochotu a rychlost odpovědi i to je pro mě plus. Aneta
Aneta Matušková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Aneto! I ve Starovacím balíčku SKYcig jsou dvě e-cigarety, je to kvůli pohodlí - jednu baterii používáte ke kouření a druhou mezitím nabíjíte v Nabíjecí krabičce. Po vybití jedné baterie ji prohodíte za tu nabitou do Nabíjecí krabičky. Máte tedy vždy po ruce nabitou baterii. Pokud jste silná kuřačka, tím spíše je lepší mít dvě baterie (e-cigarety), nestane se Vám, že kvůli čekání na nabití baterie sáhnete po tabákové cigaretě. Přeji Vám hezký zbytek Velikonoc!
Karel SKYCIG CZ
Aneta  Matušková
Dobrý den, chci se zeptat, jestli mi stačí jedna elek.cigareta (jak je uvedeno ve startovacím balíčku), všude se totiž prodávají dvě, tudíž tohle je jediné co mě zářáží. Zle k balíčku objednat ještě jednu ( neměla bych totiž zájem o tu jednorázovou) a nebo opravdu stačí jen jedna cigareta, když si myslím, že jsem silná kuřačka - skoro krabička na den. Díky za informaci. Aneta
Aneta Matušková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Martine! Měli bychom je mít ke konci příštího týdne! Vzhledem k tomu, že se jedná o limitovanou edici tak Vám nemůžu slíbit na 100% že se na nás dostane a v jakém množství. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Martin Lysáček
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, všiml sem si na facebooku, že se v Anglii začaly prodávat i kartomizéry se skořicovou příchutí. Je nějaká možnost, že byste ji v dohledné době prodávali i vy? Předem děkuji za odpověď
Martin Lysáček
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Lenko! Díky za zájem o SKYcig, Vašeho rozhodnutí jistě nebudete litovat! SKYcig je na první pohled stejná jako normální tabáková cigareta - tedy také samozřejmě nemá žádné tlačítko (to najdete u číňanů). Pokud nyní kouříte Red White, zkuste Klasický tabák a Tabák Gold, nejlépe 12mg (pokud by Vám síla nevyhovovala, příště koupíte slabší 6mg, předpokládám, že 18mg na Vás bude moc). Přeji Vám hezký večer!
Karel SKYCIG CZ