Vaše ohlasy


Milan Škaloud
Ahoj. Jako kuřák 40 cigaret denně po téměř 30 let, jsem e-kouření moc nevěřil. To ranní chrlání mne ale přimělo se juknout na net. Ego-W, Leo, 510, Optima, Nick aj... Nechtěl jsem kouřit propisku a Skycig mi vyšel nejlépe. Hlavně mne zaujal nabíjecí krabičkou. Za ten měsíc mohu již trochu hodnotit a jsem velmi spokojen. Příchuť mentol a cherry mne nedostaly, ale vanilka a gold ano. Objednal jsem si ale jako hlavní klasický tabák 12mg. Opravdu mi stačí jeden až dva kartomizéry na den. Již měsíc si dám jen ráno, v poledne a večer jedno normální cigárko ke kafi a jinak vystačím se Skycig. A věřím, že odbourám i ty tři cigarety. A to jsem kouřil 40 cigaret denně!
Milan Škaloud
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Jane! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Dobrý den, Jitko! Oranžové baterie budou k dispozici již dnes odpoledne (4.6.). Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Jitka Nováková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,kdy budou baterie s oranžovou diodou_děkuji J.Nováková
Jitka Nováková
Jan Jelínek
Výborná e-cigareta, design a velikost akorát do ruky, příjemné chutě a hodně dýmu:)...takže moc doporučuji!
Jan Jelínek
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Petře! Časem tu přibude stránka se seznamem míst, kde SKYcig zakoupit. V Praze ale bohužel zatím žádnou trafiku ani kamennou prodejnu jakožto velkoobchodního partnera nemáme. Našim zákazníkům to vynahrazujeme dopravou zdarma k objednávkám nad 2000,-Kč.
Karel SKYCIG CZ
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Romane, moje řeč! Také používám modrou baterii, jednak je to zajímavé a za druhé je číšníkovi v nekuřáckém prostoru hned jasné, že to, co máte v ruce, není cigareta. V Británii říkají modrým bateriím "pub friendly batteries" :)
Karel SKYCIG CZ
Petr  Dolanský
...popř. kde jinde v kamenných prodejnách po Praze. Děkuji
Petr Dolanský
Petr  Dolanský
Dobrý den, rád bych se zeptal, ve kterých konkrétně trafikách je možné zakoupit Vaše produkty? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den
Petr Dolanský
Roman Svatý
Dobrý den, dnes jsem si u Vás byl koupit osobně startovací sadu + prozatím pár katomizérů do zásoby. Je ještě velmi brzy soudit jestli se povede odtrhnout od normálních cigaret úplně. Jedno je však jisté v balení jsem měl také baterie s modrou LED a vypadá o dost zajímavěji než oranžová :-) Oranžovou má každý :-)
Roman Svatý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Ivano! Děkuji Vám za ohlas a za přání, i já Vám přeji vše dobré a blahopřeji Vašemu příteli k vítězství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ