Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
SKYcig je e-cigareta dvoudílného typu, tzn. že v každém kartomizéru (náplni) je integrován kvalitní jednorázový vaporizér. Tedy s každým novým kartomizérem máte k dispozici čerstvý vaporizér, a tedy odpadá jednak čištění/údržba vaporizéru či jeho občasné dokupování, jako je tomu u třídílných e-cigaret. Barvu diody baterie si nyní můžete vybrat dle své preference. Pokud máte další dotazy, neostýchejte mi zavolat!
Karel SKYCIG CZ
Marek Růžička
děkuji za rychlou odpověď. Ještě jedna, dvě otázky, jaká je životnost vaporizéru? nenašel sem ho v příslušenství ke koupi, pokud by se s ním neco stalo. Zasílá se sada skycig už s červenou diodou?, nebo je možno si vybrat? Přeji taky příjemný večer.
Marek Růžička
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Marku! E-Go jsme testovali od českého prodejce a jiný model přímo z Číny (často nám nabízejí vzorky), liší se od SKYcig tak, že je několikrát těžší a větší, mačká se tlačítko aby se aktivoval vaporizér (atomizér), dále se narozdíl od SKYcig dolévá e-liquidem (nikotinovým roztokem). Vzhledem ke své velikosti má větší baterii s výrazně vyšší výdrží (my nabízíme Nabíjecí krabičku abychom to vyvážili). E-Go se prodává v mnoha různých modelech a provedeních. Naše kartomizéry jsme plnit nezkoušeli, samozřejmě doporučujeme kupovat naše přednapněné, kde máte záruku zdravotní nevávadnosti (certifikát z VŠCHT je vlevo v boxu) - tedy co se týče značky, tak Vám jednoznačně doporučuji SKYcig! :) ...nejprodávanější příchuť kartomizérů SKYcig je Tobacco Gold 12mg. Přeji Vám příjemný večer!
Karel SKYCIG CZ
Marek Růžička
Dobrý den chtěl bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s elektronickou cigaretou EGO-W a jestli ano, jak moc se to liší od skycig a ještě jeden dotaz, jak se dá plnit nápln a jakou značku by ste doporučil. Děkuji za odpověd.
Marek Růžička
Žaneta Bártová
Díky za odpověď. Jen že jsem to nenašla ani v oddělení náplní ani v příslušenství. SkyCig jsem si velmi oblíbila. Již měsíc to spolu zkoušíme a myslím, že úspěšně. Normální cigareta mi už nechutná. Za to SkyCig mi velmi chutná :) Díky
Žaneta Bártová
Karel SKYCIG CZ
Ahoj Žaneto, větší balení existuje, je to krabička obsahující pět kartonků. Množstevní slevy ale běžně nedáváme, pouze nárazově. Jsou dva způsoby obchodování, buď se zboží předraží a pak se lákají zákazníci na slevy, nebo si prodejce ponechá malé marže aby bylo zboží za rozumnou cenu, ale pak není prostor pro slevy. Ačkoliv v Čechách je populární první cesta, my jsme zvolili tu druhou. A ceny již dlouho dobu držíme, ačkoliv libra je nyní o 8 korun dražší než před rokem. Přeji Ti pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Žaneta Bártová
Ahoj, chci se zeptat jestli neexistuje i nějaké větší balení kartomizerů. Díky
Žaneta Bártová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Milane! Děkujeme za Váš pozitivní ohlas! Co se týče nabíjení - po nabití baterie je lepší ji vyšroubovat a nechat volně v nabíjecím otvoru. Nabíjecí krabička nabije baterie 6x, pokud ji necháváte odpočinout, tak i 7x. Typ baterie nám výrobce nesdělil, pokusím se to zjistit. Přeji Vám hezký den!
Karel SKYCIG CZ
Milan Škaloud
Ahoj. Mám otázku zatím zde neřešenou ohledně nabíjecí krabičky. Když do krabičky našroubuji vybitou baterii tak po jejím nabití dioda na boku krabičky bliká nebo zhasne. Otázka: mám baterii vyšroubovat nebo ji tam nechat? Další otázky: Kolik nabití vydrží nabíjecí krabička? Jaká je v ní baterie? NiCd, NiMh nebo Li-Ion?
Milan Škaloud
Milan Škaloud
Ahoj. Jako kuřák 40 cigaret denně po téměř 30 let, jsem e-kouření moc nevěřil. To ranní chrlání mne ale přimělo se juknout na net. Ego-W, Leo, 510, Optima, Nick aj... Nechtěl jsem kouřit propisku a Skycig mi vyšel nejlépe. Hlavně mne zaujal nabíjecí krabičkou. Za ten měsíc mohu již trochu hodnotit a jsem velmi spokojen. Příchuť mentol a cherry mne nedostaly, ale vanilka a gold ano. Objednal jsem si ale jako hlavní klasický tabák 12mg. Opravdu mi stačí jeden až dva kartomizéry na den. Již měsíc si dám jen ráno, v poledne a večer jedno normální cigárko ke kafi a jinak vystačím se Skycig. A věřím, že odbourám i ty tři cigarety. A to jsem kouřil 40 cigaret denně!
Milan Škaloud