Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Lukáši! Děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Skořicové kartomizéry (jak píšeme v boxu po pravé straně homepage - nevím, zda jste to mohl zaregistrovat) jsou limitovaná edice a jsou sice dýmivější, ale průměrný počet potáhnutí není 260 jako u ostatních kartomizérů, je to jen cca 210 potáhnutí. Crown tobacco bychom měli dostat ke konci tohoto týdne, tedy bude k dispozici na webu po víkendu. Zaváděcí ceny již držíme od uvedení kartomizérů na trh, tedy asi půl roku, a nějaké malé zdražení bude nutné, již jen proto, že od jejich uvedení na trh podražila libra o 7,50Kč. Nyní je prodáváme za mnohem nižší cenu než výrobce v Británii. Zdražení nebude velké (cca 3,-Kč na kartomizér) a navíc jej budeme kompenzovat množstevními slevami. Přeji Vám příjemný den!
Karel SKYCIG CZ
Lukáš Kakara
Zdravím, jsem zcela nevidomý a hledal jsem dlouho nějakou elektronickou cigaretku, která by i vzhledem k tomuto handicapu byla tou správnou volbou. A našel jsem, Skycig je opravdu super, žádné dokapávání náplně, žádné vyměňování žhavící spirálky, prostě opravdu super, žádné mačkání tlačítka. Opravdu výborné. Chtěl bych se ale zeptat, možná to je tím, že jsem hodně ze začátku kouřil, no jedna nebo dvě náplně skořice mi vydržely hrozně málo, tak asi půl dne:o) Asi je to fakt tím, že jsem pořád zkoušel, jestli to funguje:o) Je to nějak možné, že by náplň byla trochu méně naplněná? Asi ne:) Jinak i přítelkyně, která nekouřila nikdy, si to zkusila, vadil jí ten smrad z klasických cigaret a tohle jí chutná:o) Jinak super příchutě, už mám vybrané favority, jen si musím objednávat ty silné náplně, ta dvanáctka trochu ubývá rychle. Ale fakt jinak chválím, výborná věc je ta krabička, to nikdo nemá. Těším se i na novou příchuť crown tobaco:o) A poslední dotaz, prosím, píšete, že nyní za akční cenu nebo zavádějící ceny, to někdy bude i dražší? Nebo je to pořád tak výhodné narozdíl od tabákových cigaret?
Lukáš Kakara
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Michaelo! V Českých Budějovicích bychom měli mít zastoupení od října. Jinak můžete využít naší akce doprava zdarma pro objednávky nad 2000,-Kč. Dobrý den Eriko! Nevím, jakou značku Vaše kolegyně používá, u SKYcig jsme se s něčím podobným zatím nesetkali, takže Vám bohužel neporadím...
Karel SKYCIG CZ
Erika Pyková
Dobrý den, mám dotaz. Kolegyně kouří elektronickou cigaretu v kanceláři (téměř nepřetržitě). Na začátku se mi ptala, zda mi to nevadí - mně to nevadilo, nesmrdělo a podporuji jí v odvykání. Ale poslední dobou mě v práci moc bolí hlava, na bolesti jinak vůbec netrpím. Když kolegyně chybí, jsem ok. Může mi tato cigareta způsobovat tyto problémy????? Děkuji za odpověď
Erika Pyková
Michaela Kolková
Dobrý den, zajímalo by mě, zda jsou nějaká prodejní místa SKYcig v okolí Českých Budějovic. Předem děkuji za odpověď.
Michaela Kolková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Petře! Pokud bydlíte u Opavy, je možné si SKYcig zakoupit v Ostravě u Alfacomputeru. Při odebírání od nás se jednoduše vyhnete placení dopravy objednávkou nad 2000,- Kč (více viz sekce Časté dotazy). Přeji Vám pěkný víkend!
Karel SKYCIG CZ
Petr Kupčík
Dobrý den Uvažuji o koupi, ale moc mi nevyhovuje stálé objednávání přes internet+ zbytečné placení dopravy a proto se chci zeptat zda je možno zakoupit někde v kameném obchodě. Bydlím poblíž Opavy. Předem moc děkuji za informaci.
Petr Kupčík
Karel SKYCIG CZ
Dobrý večer Ivo, děkujeme za ohlas! Co se týče baterie, která je nejspíše vadná, tak tu Vám obratem nahradíme. Když nám dnes pošlete emailem požadavek na reklamaci, zítra Vám pošleme náhradní kus! Omlouvám se za komplikace a přeji příjemný zbytek večera!
Karel SKYCIG CZ
Iva Horelicová
Dobrý večer, musím jen a jen chválit.. :) mám zkušenosti i s jinými e-cigaretami, ale s žádnými jsem nebyla tak spokojená.. ale vyskytl se problém.. jedna z baterií se mi ne a ne nabít.. :( (a to hned od začátku) a druhá funguje naprosto bez problémů.. tedy bych se ráda zeptala, jak postupovat? startovací sadu jsem obdržela minulý týden.. jinak přeji mnoho úspěchů.. :)
Iva Horelicová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jano, díky za pozitivní ohlas! Byl jsem po našem telefonátu zvědavý, zda Vám SKYcig sedne, či zda opravdu může existovat nějaká alergie na propylen glykol - jak je ale vidět, nepoužitelnost Vaši předchozí e-cigarety byla způsobená nekvalitním a pravděpodobně necertifikovaným e-liquidem... Přeji Vám hezké dny!
Karel SKYCIG CZ