Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Dano! Pokud Vám nejde baterie našroubovat do krabičky, asi se nějak poškodil závit, prosím pošlete nám ji a my Vám ji nahradíme. Co se týče těch náplní - některé z těch nových kartomizérů potřebují na úplném začátku "nastartovat", k čemuž je potřeba úplně nabitá baterie a více silnějších potáhnutí. Pak již kartomizér kouří normálně. Blahopřeji k Vašemu vítězství nad tabákem!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Dobrý den, přítel mi Váš výrobek koupil a ačkoliv jsem dost silný kuřák, jsem velmi spokojená a běžnou cigaregu už k životu nepotřebuju. Jenom mám velikou smůlu. Jedna baterie nelze do krabičky našroubovat a druhá zase "nebere" všechny náplně :-(. Musím jich vyzkoušet třeba pět, než jsem úspěšná.
Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Hano! Baterie váží něco přes 6 gramů. A samozřejmě vyjdeme rádi vstříc všem Vašim přáním, tedy i prohození baterií - prosím napište nám to do poznámky v objednávce a je to! Přeji Vám pěkný den!
Karel SKYCIG CZ
Hana Probstová
Dobrý den, pročetla jsem si Vaše stránky a jsem nadšená. Kdysi jsem si "na zkoušku" koupila jakýsi levný bezejmenný e-šunt, nicméně také v realistické podobě cigarety (cígo v podobě šroubováku, do kterého musím co chvíli něco kapat v domácnosti se dvěma malými dětmi - opravdu ne). Krom ubohé chuti a ještě tragičtější dýmivosti se u této cigarety ovšem nižší výdrž baterie nerovnala nižší váze. Mám tedy jeden dotaz: prosím, KOLIK ZHRUBA VÁŽÍ BATERIE? A ještě bych se ráda zeptala, jestli je možné si i ve startovacím balíčku objednat modrou diodu. Děkuju moc, Hanka
Hana Probstová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Dagmar! Od poloviny listopadu bude SKYcig k dostání v prodejnách Electroworld. Jinak Vám mohu doporučit postup, který využívá 90% našich zákazníků - stačí objednat nad 2000,-Kč a dopravu Vám přidáme zdarma! Přeji Vám příjemný večer!
Karel SKYCIG CZ
Dagmar Štětinová
Chtěla jsem doplnit že jsem z Litoměřic
Dagmar Štětinová
Dagmar Štětinová
Dobrý den dají se náplně zakoupit i jinde než u vás......stále platit poštovné :-) Děkuji
Dagmar Štětinová
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, pokud E-kusovka vydržela pouze takto krátce, je vadná. Bohužel žádný výrobek nemá 0% zmetkovitost. Samozřejmě Vám obratem pošleme nový kus. Omlouvám se za komplikace a mrzí mne, že SKYcig u Vás udělal takto špatný první dojem...
Karel SKYCIG CZ
Vojtěch  Winkler
Dobrý den, dnes dopoledne mi přišla e-kusovka, a teď už nefunguje... kouřil jsem chvilku když mi přišla, abych si to vyzkoušel, a teď tak deset minut u filmu. Začala slábnout intenzita kouře, pak přestalo fungovat světýlko a za chvíly jsem vtahoval jen vzduch. Nevíte prosímvás čím to může být? Velice mi to chutná, ale zase se mi do toho nechce investovat 1500 po selhání zkušebního výrobku.. ale třeba to jde opravit pomocí nějakého šikovného fíglu, nevíte tedy o něčem takovém?
Vojtěch Winkler
Lukáš Kakara
Zdravím, děkuji za odpověď, tak to chápu, zdražuje se všude, takže pohodička, navíc tohle je opravdu kvalitka, takže si člověk rád připlatí, stejně je to dobrá cena i tak. Tak to děkuji za objasnění se skořicovými kartomizéry a už teď se těším na Crown tobaco. Fakt je to výborné. Další objednávku už brzy provedu:o) Zdravím a mnoho úspěchů.
Lukáš Kakara