Vaše ohlasy


Dana Čeganová
Devátý týden "bez" .... :-)
Dana Čeganová
Karel SKYCIG CZ

Dobrý den Dalibore, blahopřeji Vám k vítězství nad tabákem a přeji pevnou vůli i do budoucna! Rozhodně se nemusíte bát, že v ElectroWorld se prodává něco jiného než na našem eshopu. Výrobce má teď novou verzi téměř všech výrobků (můžete mrknout na jejich stránky), kartomizéry dostaly lepší Vaporizér, ten nyní zdaleka přežije kapacitu Kartomizéru a tedy i když je již kartomizér prázdný, Vaporizér ještě jede naplno a v prázdném Kartomizéru připaluje vnitřek (to co vypadá jako vata). Tyto kartomizéry mají jiný závit, mají větší dýmivost ale průměrná výdrž se zkrátila dle výrobce z 270-ti na 240-250 potáhnutí dle toho, jak necháte náplň odpočinout. Inovovali se i některé příchutě, viz. jiné názvy příchutí. Nabitá baterie vydrži zhruba hodinu neustálého kouření, Krabička nabije baterii šestkrát. Také přeji fajn den!

Karel SKYCIG CZ
Dalibor Štoček
Dobrý den,SKYCIG jsem dostal darem,cca 14 dní již provozuji a úspěšně bez tabáku takže snad OK :o). Kupoval jsem náplně v ElektroWorldu, první dotaz tj. cena již byl zodpovězen, nicméně chci se zeptat na něco jiného. Za prvé jsou tyto náplně trošku jiné než ty co jsem měl původně,konkrétně se jedná o šroubovací závit (foto když tak klidně do mailu) nicméně mám pocit, že tyto náplně vydrží mnohem méně a ke konci je již cítit zvláštní jako by připálená chuť. Je to možné? Nebo spíš čím to může být ?? díky za info. Ještě prosím, jak dlouho má vydržet plně nabitá baterie a na kolik nabití baterií zhruba má vydržet plně nabitá krabička ? díky a fajn den D.
Dalibor Štoček
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Danieli, jsme rádi že jste spokojený! Provoz prodejen Electro World stojí více než provoz e-shopu (prodavači atp.) a tedy i ceny jsou lehce vyšší. Na druhou stranu tam ale neplatíte za kurýra, tak myslím, že ve výsledku je to stejné ;)
Karel SKYCIG CZ
Daniel Malý
Zdravím, chci se zeptat, proč jsou v Elektroworldu náplně dražší? Sice ne o moc, ale jsou... Díky. Jinak naprostá spokojenost, cígo už si skoro nezapálím!
Daniel Malý
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den Jane, Vámi vznesené zklamání mne samozřejmě mrzí. Jste první kdo mi píše o spálenině v novém kartonku. To rozhodně nemůže být způsobeno baterií, ale může být vadná náplň. Ozvěte se mi po emailu nebo po telefonu, vadné kusy Vám obratem vyměníme i s malým bonusem jako omluvou... zde se příliš často neobjevím...
Karel SKYCIG CZ
Jan Stetina
Koupil jsem naplne v EW a mohu jen vznest zklamani, pokud napln dam na nabitou novou baterii tak ma ihned zapach spaleniny, mam celkem 3 baterie a dela to kazda, zkusim jinou napln z krabicky a jen jedna se chova dobre. Prakticky se ostatni nedaji kourit diky zapachu spaleneho koure .. co s tim ? Nestoji to malo a koupil jsem si 10 krabicek po 5 ks. Tedy celkem pres 2500 Kč. Dále jsem zjistil, že v EW je to naopak dražší než si objednat přímo u Vás .... to není moc lákavé pro lidi a mě to rozhodně odrazuje ..... nákup proběhl v Čestlicích
Jan Stetina
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den dámy, děkujeme Vám za pozitivní ohlas! Dano, jak jsem již psal, všechny problémy vyřešíme k Vaší spokojenosti, spojte se se mnou emailem! Přeji hezký večer!
Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Jenom mám ještě dvě poznámky. Jedna baterie nešla do krabičky našroubovat od samého začátku a právě na ni jdou ale ihned všechny nové náplně, narozdíl od té druhé :-). Přesto výrobek chválím a určitě doporučuji. Kdysi jsem zkoušela i jinou e-cigaretu, do které se náplň kapala, ale po pár dnech jsem opět skončila u klasické cigarety :-(.
Dana Čeganová
Dagmar Štětinová
Dobrý den všem co váhají nad touto koupí,neváhejte :-) vše je skvělé a e-cigareta je lehká a velikostí jak skutečná, žáný "špalek" :-)))
Dagmar Štětinová