Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ

Dobrý den všem, děkujeme za Váš ohlas!

Jarmilo, děkujeme Vám za věrnost naší značce, poštovné je za stovku už velmi dlouhou dobu, ale můžete objednat nad 2000.-Kč a doprava je pak zdarma, navíc dlouholetým zákazníkům přidáváme do každé zásilky bonusy v podobě zboží zdarma. Nejbližší prodejna je na Ostravě - Hrabové Alfacomputer (TS Bohemia).

Martine, děkuji Vám za pozitivní ohlas, ale také za zprávu o chování v EW, se spoluprací s nimi končíme. Co se týče poštovného, tak když se předzásobíte a jednorázově nakoupíte nad 2000,-Kč, máte kurýra zdarma!

Lukáši, omlouvám se Vám za pozdní odpověď, nicméně jste udělal dobré rozhodnutí, více než polovina kupců Startu se stejně rozhodne dokoupit nabíjecí krabičku a druhou baterii, tedy upgraduje na úroveň Startovacího balíčku. Děkuji i za Váš ohlas a blahopřeji k tak vychytanému nákupu ve slevě :)

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Ondřejík

Tak nakonec jsem se se vykašlal na Start balík za 599,- a rovnou jsem si koupil celý set a udělal jsem dobře. Nakoupil jsem EW Avion Ostrava a jelikož vyprodávali kartomizéry za 100 balíček, tak jsem vzal od každé chutě dvě a jsem spokojený. I když jsem zde četl že v EW se může natrefit i na otevřené balíčky a vypotřebované kartomizéry, tak v SP Avion se to nestalo. Prodávající přímo přede mnou otevřel balení a podíval se, jestli nejsou vyteklé, pokud byly, dal jiné, které nebyly. Zatím jsem na 100% spokojen, na klasickou cigaretu jsem zatím nesáhl a ani nemám chuť, a to jsem dával denně krabičku bezfiltrových Camel. :) Takže díky a SkyCig a vřele doporučuji. :) Určitě na těchto stránkách nejsem naposled, a ne jen kvůli náplním. :)

Lukáš Ondřejík
Jarmila Krejčí

Dobrý den,

skycig mám už skoro 3 roky. Dostala jsem to jako vánoční dárek. Nejvíc se mi zamlouvá vanilková příchuť 18mg. Dvakrát jsem si objednala u vás další náplně, ale odrazuje mě teď už poštovné. Vrátila jsem se k cigaretám. Je to nepříjemné, když není možnost si náplně koupit v místě bydliště. Nejsme žádný zapadákov a prodejna Electro World u nás je nejméně jedna.

Je nějaká šance či naděje, že se náplně skycig budou prodávat i v Havířově? Děkuji za odpověď.

Jarmila Krejčí
Lukáš Ondřejík

Dobry den,

 

mel bych dotaz. Kdy bude dostupny na e-shopu Skycig Start za 599,-?

 

Diky za odpoved. Lukas

Lukáš Ondřejík
Martin Růžek

Dobrý den,

nejprve bych chtěl poděkovat panu Jandovi za ochotu při osobní předávce e-cigarety. Cigareta je bezvadná, vlastním ji cca 3 týdny, kouřit jsem sice úplně nepřestal, ale výrazně mi pomohla omezit množství běžných tabákových cigaret. Dokonce,ač jsem tomu zprvu nevěřil, jsem se dostal do situace, kdy jsem dal přednost SkyCig před běžnou cigaretou i když jsem měl k dispozici obě možnosti. Trošku mě mrzí špatná dostupnost kartomizérů, jelikož bydlím mimo Prahu a musím vždy platit poštovné, které není malé. Do EW již nejdu, původně jsem nákup cigarety poptával tam,nicméně přinesli mi krabičku zcela vykradenou, pouze s jednou cigaretou a bez nabíječky a chtěli za toto nekompletní balení 1700 Kč.

Martin Růžek
Karel SKYCIG CZ

Lucie, je moc dobře, že jste se nám ozvala, jsme tu vždy pro naše zákazníky! Je možné, že Vás kurýr nemohl dohledat, ale je také možné, že už se mu nechtělo a tak Vás odkliknul jako "Adresát nezastižen/adresa nenalezena". Tak či onak, hlavní je, že to dobře dopadlo! Přeji Vám hezký den!

Karel SKYCIG CZ
Lucie Vlková

Chtěla bych tu pochválit Vaší suprovou zákaznickou podporu. Kurýr mě nenašel (nebo ani moc nehledal), ale Vaše hotline ho přes dispečink nahnala zpátky a nanavigovala ke mně a tak si můžu vychutnávat Vaše báječné vanilkové catromizery již dnes! Nebýt toho, sáhla bych po tábáku, jelikož jsem byla již úplně bez zásob, takže díky! Zdraví Lucie V.

Lucie Vlková
Karel SKYCIG CZ

Miroslave, my děkujeme a slevička samozřejmě bude (postupujte dle instrukcí v návodu)!

Lukáši, baterie jsou s náplněmi plně kompatibilní, pouze se Vaše nové baterie Freedom při nabíjení nevejdou do nabíjecí krabičky Vaší přítelkyně tak, aby šla krabička zcela dovřít (jsou delší s vyšší kapacitou).

Přeji pěkné odpoledne!

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hron

Zdravím, ten balíček Freedom je kompatibilní s mou starou SKYCIG? Ptám se, jestli si pak můžem s přítelkyní půjčovat náplně. Ona má ten starší model a pořád jí ho kradu :) Díky. Lukáš

Lukáš Hron
Miroslav Jičín

Dobrý den ,díky za skvělou alternativu ke kouření! Nepřestal jsem ,ale kouřím teď tak polovinu co před tím co jsem si Skycig pořídil -a to je super! Bude ta v návodu ke Startovacímu balíčku avizovaná slevička? :)

Miroslav Jičín