Vaše ohlasy


Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Milane! I Vám děkuji za dotaz! Částečně jsem ho již zodpověděl v reakci na dotaz paní Soni. Kartomizéry jsou baleny po 25-ti kusech v krabičkách, ale vzhledem k požadavkům českého trhu je prodáváme po kartonech s pěti kusy (nižší jednorázová cena). Množstevní slevy máme po dohodě s výrobcem v plánu po Novém roce, to nám přijde nová várka inovovaných a více kapacitních Kartomizérů. Množstevní slevy zavedeme i navzdory tomu, že v trafice takovouto slevu při koupi kartonu tabákových cigaret také nedostanete... Rozdíl je v hlavně v tom, že SKYcig nabízí bezkonkurenční e-kouření za cenu těch nejlevnějších tabákových cigaret, ve kterých aby jeden tabáku pohledal :)
Karel SKYCIG CZ
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Soňo! Díky za dotaz! Máte pravdu, je třeba si dokoupit zásoby na delsí dobu, zatím vyjednáváme podmínky o umístění Kartomizérů do trafik, a ještě to chvíli potrvá. Samotný e-liquid není - z důvodu zachování vysoké úrovně kvality e-kouření - se SKYcig výrobcem prodáván. Více se o tomto dočtete v textu na úvodní stránce. SKYcig je výrobek nejvyšší kvality, a něco jako "upatlané" doplňování Kartomizérů e-liquidem není součástí firemní strategie SKYcig Corp. UK, jelikož s doplňováním souvisí časté úniky doplňovaného e-liquidu do úst e-kuřáka. E-cigarety, které jsou založeny na principu dolévání e-liquidu, jsou výrobky nízké kvality. I tak si jistě najdou své zákazníky. Někdo shání Trabanta, někdo si chce koupit Mercedes ;)
Karel SKYCIG CZ
Milan Pavlíček
Dobrý den.Rád bych se zeptal,proč nejsou náplně resp.kartomizery i v nějakých větších baleních,třeba po 50ti nebo 100 kusech? Nebo není nějaká množstevní sleva? Jsem zvyklej navštěvovat trafiku jednou měsíčně a nestarat se denně,jestli vyjdu.Jinak se mi to stejně zdá ňáký drahý.Nyní mě vyjde krabka na 50kč,takže by to bylo tak šul nul,ale když připočtu poštovné,bude e-cigareta dražší.Děkuji.
Milan Pavlíček
Sona Furmankova
Dobry den, chtela bych se ujistit, zda chapu spravne princip cigarety Sky cig. Lze doplnit cartomizer urcitym autorizovanym e-liquidem nebo je pokazde treba koupit nove "naboje"? Pokud baleni obsahuje vzdy pouze 5 catromizeru, znamena to, ze je nutne se dostatecne predzasobit, aby clovek mohl cigaretu pouzivat alespon mesic, v klidu bez nutnosti dalsiho objednavani. Osobne bych uvitala moznost doplnovani. Predem diky za reakci.
Sona Furmankova
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den! Aneto, E-kusovka je přednaplněná na cca 350-400 potáhnutí (35-40 cigaret), ihned po zakoupení ji můžete používat. Po jejím dokouření ji prostě zahoďte do koše. Veru, příchutě ve startovacím balíčku si můžete zvolit jaké chcete. E-kusovka je s příchutí Tabák, chutná tedy jako běžná tabáková cigareta. Jak jsem již psal Anetě, je to jednorázovka připravená k okamžitému použití.
Karel SKYCIG CZ
Veru 79
Dobrý den, nikde se mi nepovedlo najít, jaké příchutě mají ty náplně ve startovacím balíčku, ani jakou má kusovka - prozradil byste mi to, prosím? :) A jako Anetu přede mnou - zajímalo by mě, jestli ta kusovka je prostě nabitá a ready po rozbalení, nebo je potřeba ji nějak plnit, nabíjet atd... Předem děkuji :)
Veru 79
aneta balušková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda k E-kusovce je potřeba koupit ještě náplň. Nebo se může používat hned po koupení. Děkuji
aneta balušková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Klárko! Každá náplň SKYcig vydrží jako zhruba 8 tabákových cigaret (100 až 120 potáhnutí). 15 náplní, které dáváme ke Starovacímu balíčku grátis je tedy jako 120 klasických cigaret = tedy vydrží jako 6 krabiček cigaret.
Karel SKYCIG CZ
Klarkaaa nereknu
Jak dlouho vydrží těch 15 náplní co mi dáte k Starovacímu balíčeku skycg?
Klarkaaa nereknu
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Anoníne! SKYcig Vám nabízí Startovací balíček, po jehož zakoupení již nebudete muset dokupovat žádné další příslušenství, pouze náplně. Tím se odlišujeme od všech ostatních prodejců/výrobců e-cigaret. Jiné značky e-cigaret sice pořídíte levněji, ale většinou dostanete pouze jednu kompletní e-cigaretu, nedostanete 2 nabíječky a už vůbec nedostanete velmi praktickou Přenosnou nabíjecí krabičku (tu někteří výrobci nabízejí v daleko horší kvalitě a designu k dokoupení za několik set korun). SKYcig Vám navíc přidá ke Startovacímu balíčku 15 náplní zdarma!
Karel SKYCIG CZ