Vaše ohlasy


Martin Růžek

Dobrý den,

nejprve bych chtěl poděkovat panu Jandovi za ochotu při osobní předávce e-cigarety. Cigareta je bezvadná, vlastním ji cca 3 týdny, kouřit jsem sice úplně nepřestal, ale výrazně mi pomohla omezit množství běžných tabákových cigaret. Dokonce,ač jsem tomu zprvu nevěřil, jsem se dostal do situace, kdy jsem dal přednost SkyCig před běžnou cigaretou i když jsem měl k dispozici obě možnosti. Trošku mě mrzí špatná dostupnost kartomizérů, jelikož bydlím mimo Prahu a musím vždy platit poštovné, které není malé. Do EW již nejdu, původně jsem nákup cigarety poptával tam,nicméně přinesli mi krabičku zcela vykradenou, pouze s jednou cigaretou a bez nabíječky a chtěli za toto nekompletní balení 1700 Kč.

Martin Růžek
Karel SKYCIG CZ

Lucie, je moc dobře, že jste se nám ozvala, jsme tu vždy pro naše zákazníky! Je možné, že Vás kurýr nemohl dohledat, ale je také možné, že už se mu nechtělo a tak Vás odkliknul jako "Adresát nezastižen/adresa nenalezena". Tak či onak, hlavní je, že to dobře dopadlo! Přeji Vám hezký den!

Karel SKYCIG CZ
Lucie Vlková

Chtěla bych tu pochválit Vaší suprovou zákaznickou podporu. Kurýr mě nenašel (nebo ani moc nehledal), ale Vaše hotline ho přes dispečink nahnala zpátky a nanavigovala ke mně a tak si můžu vychutnávat Vaše báječné vanilkové catromizery již dnes! Nebýt toho, sáhla bych po tábáku, jelikož jsem byla již úplně bez zásob, takže díky! Zdraví Lucie V.

Lucie Vlková
Karel SKYCIG CZ

Miroslave, my děkujeme a slevička samozřejmě bude (postupujte dle instrukcí v návodu)!

Lukáši, baterie jsou s náplněmi plně kompatibilní, pouze se Vaše nové baterie Freedom při nabíjení nevejdou do nabíjecí krabičky Vaší přítelkyně tak, aby šla krabička zcela dovřít (jsou delší s vyšší kapacitou).

Přeji pěkné odpoledne!

Karel SKYCIG CZ
Lukáš Hron

Zdravím, ten balíček Freedom je kompatibilní s mou starou SKYCIG? Ptám se, jestli si pak můžem s přítelkyní půjčovat náplně. Ona má ten starší model a pořád jí ho kradu :) Díky. Lukáš

Lukáš Hron
Miroslav Jičín

Dobrý den ,díky za skvělou alternativu ke kouření! Nepřestal jsem ,ale kouřím teď tak polovinu co před tím co jsem si Skycig pořídil -a to je super! Bude ta v návodu ke Startovacímu balíčku avizovaná slevička? :)

Miroslav Jičín
Karel SKYCIG CZ

Ahoj Luno, tak držím palce!

...a Vánoční slevy budou již brzy, sleduj náš web!

Karel SKYCIG CZ
luna

Ahoj já už se skycig držím bez cigaret 14 týdnů a mám z toho velikou radost! Budou nějaké vánoční slevy? :-)

luna
Karel SKYCIG CZ

Ano, to řešíme stále dokola, stále stejné prodejny. Nicméně když neobjednají, nemáme titul k poslání zboží. A připomínáme se na základě připomínek, jako ja ta Vaše... Přeji pěkný den!

Karel SKYCIG CZ
Dana Čeganová

Děkuji za rychlou odpověď :-). Jenom mě jako druhý problém v karlovarském EW trápí jeho příšerná zásobovanost :-(. Respektive častost doplňování nového zboží.

Dana Čeganová