Vaše ohlasy


Veru 79
Dobrý den, nikde se mi nepovedlo najít, jaké příchutě mají ty náplně ve startovacím balíčku, ani jakou má kusovka - prozradil byste mi to, prosím? :) A jako Anetu přede mnou - zajímalo by mě, jestli ta kusovka je prostě nabitá a ready po rozbalení, nebo je potřeba ji nějak plnit, nabíjet atd... Předem děkuji :)
Veru 79
aneta balušková
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda k E-kusovce je potřeba koupit ještě náplň. Nebo se může používat hned po koupení. Děkuji
aneta balušková
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Klárko! Každá náplň SKYcig vydrží jako zhruba 8 tabákových cigaret (100 až 120 potáhnutí). 15 náplní, které dáváme ke Starovacímu balíčku grátis je tedy jako 120 klasických cigaret = tedy vydrží jako 6 krabiček cigaret.
Karel SKYCIG CZ
Klarkaaa nereknu
Jak dlouho vydrží těch 15 náplní co mi dáte k Starovacímu balíčeku skycg?
Klarkaaa nereknu
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Anoníne! SKYcig Vám nabízí Startovací balíček, po jehož zakoupení již nebudete muset dokupovat žádné další příslušenství, pouze náplně. Tím se odlišujeme od všech ostatních prodejců/výrobců e-cigaret. Jiné značky e-cigaret sice pořídíte levněji, ale většinou dostanete pouze jednu kompletní e-cigaretu, nedostanete 2 nabíječky a už vůbec nedostanete velmi praktickou Přenosnou nabíjecí krabičku (tu někteří výrobci nabízejí v daleko horší kvalitě a designu k dokoupení za několik set korun). SKYcig Vám navíc přidá ke Startovacímu balíčku 15 náplní zdarma!
Karel SKYCIG CZ
Antonín C.
Zdravím, budu si muset ještě nakupovat nějaké další příslušenství k elektronické cigaretě, když si koupím balíček SKYcig?
Antonín C.
Karel SKYCIG CZ
Dobrý den, Jarmilo! Díky za dotaz. ---> SKYcig je jednak z kvalitních materiálů, takže Vám vydrží sloužit velmi dlouho, zatímco levné čínské e-cigarety přestanou fungovat po krátké době. ---> Se SKYcig Vám nebude v jednom kuse vytékat nikotinový roztok do úst, jako se tomu děje u levných čínských e-cigaret. ---> SKYcig Corporation má vlastního výrobce/dodavatele nikotinového roztoku, který má jednak výjimečně chutné příchutě, a za druhé je tento roztok laboratorně testován, takže máte jistotu, že nevdechujete nic jiného než vodní páru s nikotinem a nezávadnou dochucovací látkou. Levné čínské e-cigarety nejsou podrobeny hygienické kontrole a při rozborech v USA bylo zjištěno, že roztok některých z nich obsahuje až několik stovek chemických látek navíc (z nichž některé mohou být a jsou zdraví škodlivé). ---> SKYcig narozdíl od čínských výrobků produkuje vydatné množství dýmu, takže kuřák vdechuje i vyfukuje kouř, na který je zvyklý u kouření tabákových cigaret. ...Pokud máte další dotazy, nebojte se zeptat :)
Karel SKYCIG CZ
Jarmila Křečková
Dobrý den, chci se zeptat, čím je Vaše cigareta SKYCIG lepší než jiné, když se dají koupit podobné za polovičku? A je cigareta SKY vhodná pro manžela, když kouří tvrdé cigarty (asi 20 za den)? Děkuji. Jarmila
Jarmila Křečková
Karel SKYCIG CZ
Děkujeme za Vaše ohlasy!
Karel SKYCIG CZ